Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Klebercová

Žurnál+

Ako vplyv majú Lipidy na pokožku?

Lucia K. » Nové výrobky / 2016-11-30 13:14:19 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Náš nový krém ***Výživný pleťový krém lipidy a vitamín F*** poskytuje intenzívnu starostlivosť o suchú, namáhanú a zrelú pokožku. Vďaka vysokému obsahu LIPIDOV zabezpečuje mimoriadne vysokú hydratáciu pokožky. Vitamín F prispieva k vyhladeniu a zmäkčeniu pokožky.
Jeho mastnejšia konzistencia dodá aj tej najnamáhanejšej pokožke starostlivosť a ochranu. Spojenie vzácnych kožných lipidov, vitamínu F a bohatých olejov dodáva do podkožného tkaniva stratené lipidy, ktoré plnia ochrannú funkciu pokožky. Strata lipidov v pokožke zapríčiňuje zmeny v jej štruktúre, pokožka zhrubne, presušuje sa a tým sa znižuje jej elasticita a zvyšuje tvorba predčasných vrások. Hlboko výživný krém pôsobí na hydratačnú rovnováhu pokožky, podporuje prirodzenú tvorbu mazu, zvyšuje kožnú bariéru, ktorú následne nepoškodzuje vonkajšie prostredie.


Štruktúra a celkové zloženie krému podporuje rýchle vstrebávanie kyseliny hyalurónovej do pokožky čím vedie k hĺbkovej hydratácii pokožky, podporuje obnovu funkcie lipidovej bariéry kože a jej zásobovanie základnými potrebnými zložkami, ktoré sú schopné na seba viazať vodu a tým pokožku hydratovať. Lipidy sa vo veľkej miere prirodzene vyskytujú v bunkových membránach a patria medzi hlavné zložky, ktoré sú vo vrchných vrstvách našej pokožky. S pribúdajúcim vekom tieto lipidy naša pokožka stráca.
Lipidy ochraňujú našu pokožku pred pôsobením voľných radikálov, mikroorganizmov, majú funkciu kožnej bariéry. Zadržiavajú prirodzenú vlhkosť pokožky, zabraňujú strate vody z hlbších vrstiev kože a dodávajú potrebnú hydratáciu, zlepšujú jej kapacitu vlhkosti. Fungujú ako prevencia pred starnutím pokožky a postarajú sa o mladistvý vzhlad pleti. Komplex ceramidov pleť stimuluje, aby produkovala viac kolagénu.

Vitamín F vyživuje, chráni a pôsobí ako kondicionér pokožky. Je mimoriadne vhodný pre liečbu suchej, stresovanej a citlivej pokožky. Silne podporuje pokožku pri obnove a zachovaní jej prirodzených funkcií a zdravej štruktúry. Vitamín F obsahuje prírodné esenciálne mastné kyseliny zo svetlicového oleja s veľkým obsahom kyseliny linolovej.

Vitamín F je bohatý na voľné mastné kyseliny v ich prirodzenom, biologicky aktívnej forme.

• Obsahuje prírodné tokoferoly
• vyhladenie a zmäkčenie pokožky
• Vyrobený z prírodného oleja, ktorý nie je geneticky modifikované
• Vplýva na obnovu narušenej lipidovej bariéry
• Hydratuje a zvláčňuje pokožku

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Výživný pleťový krém lipidy a vitamin F - 8356330_Výživný pleťový krém lipidy a vitamin F by DULCIAnatural
 1 komentárov
 Páči sa 30 ľudom
19,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »