Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Klebercová

Žurnál+

AKO funguje KYSELINA HYALURONOVÁ ?

Lucia K. » Rady a info / 2016-11-08 11:09:27 /  1 komentár / 10 lajkov

KYSELINA HYALURONOVÁ
Náš mimoriadny krém proti vráskam od týchto dní nadobúda nový kvalitatívny rozmer. Vďaka Vám a obľúbenosti tohoto krému sme dosiahli na vysnívanú métu. Až doposiaľ sme používali skutočne kvalitnú kyselinu hyalurónovú (HA) vo veľmi vysokom pomere, kde sme dokonca zvýšili odporúčané množstvá od výrobcu.

No od týchto dní je v krémiku kyselina hyalurónová najvyššej svetovej kvality a od najlepšieho svetového výrobcu. Rozdiel je v molekulovej veľkosti kyseliny hyalurónovej (HA). Čím je molekulárna veľkosť menšia, tým hlbšie vrstvy pokožky penetruje a jej biologické účinky v pleti sú vyššie. Oproti tomu kyselina hyalurónovú (HA) s vyššou molekulárnou hmotnosť nepreniká tak hlboko, zostáva vo vyšších vrstvách pokožky, kde pôsobí hlavne ako hydratačný agent a zabezpečuje ochranné účinky.

Primárny cieľ tohto krémiku je protivrásková starostlivosť, predchádzanie starnutiu pleti a od teraz už aj vyhladzovanie vrások na biologickej úrovni. HA s nízkou molekulovou hmotnosťou umožní krému preniknúť hlboko do pokožky, kde reaguje s kožnými bunkami. Zlepšuje štruktúru pokožky v dôsledku zmenšenia pórov, redukuje vrásky, vyhladzuje textúru pokožky. Krém stimuluje produkciu a syntézu kolagénu.


Všetky zložky v kréme spolupracujú a tak vytvárajú mimoriadne účinnú starostlivosť o zrelú pokožku. Vďaka novej HA s veľmi nízkou molekulárnou veľkosťou sa jemne zmenila konzistencia krému, je o niečo hutnejší ale stále rovnako jemný a rýchlo sa vpíja do pokožky.
Do krémov vždy pridávame výrobcom maximálne možné odporúčane množstvo kyseliny hyalurónovej.


Zrelá pokožka je zadefinovaná od 30 roku života až do jeho 60tky. Krém je aktívny, živý a Vaša pokožka si z neho načerpá to čo práve potrebuje, preto je vhodný na takéto široké vekové rozmedzie.
Tento krémik určite poteší Vás a Vašu pokožku ale bude aj vynikajúci darček pod vianočný stromček pre Vašich blízkych 

Komentáre

ludmilka4444 zaujimave :) ako funguje s mastnou pletou?

2017-03-07 07:52:06

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - KRÉM PROTI VRÁSKAM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU A Q10 - 8356257_KRÉM PROTI VRÁSKAM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU A Q10 by DULCIAnatural
 14 komentárov
 Páči sa 245 ľudom
19,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »