Žurnál+

Čo dať ako darček novomanželom? - Handmade dizajnové obliečky Duchna!

U
DUCHNA9 predaných ks, 9 hodnotení

Sandra P. » Rady predajcom / 2023-04-18 07:00:02 /  Pridaj komentár / 17 lajkov

Vymyslieť ideálny darček pre novomanželov je občas poriadna fuška. Nie raz sa stane, že sa svadobní hostia uchýlia k obálke s peniazmi. Čo takto radšej darovať niečo originálne, funkčné a osobnejšie a navyše podporiť mladú slovenskú dizajnovú značku?

 

Indície, že budú obliečky Duchna dobrý darček:

Myslíme si, že každý sa rád dobre vyspí „ako v bavlnke“. S obliečkami Duchna o tom niet pochýb, sú naozaj vyrobené zo 100 % bavlny.

Istotne si budú čerství mladomanželia chcieť zariadiť aj krásne a útulné bývanie, ktoré bude navodzovať pocit blízkosti a domova a bude odrážať ich osobnosť. Ak sú navyše tak trochu „fajnšmekri“ a vedia oceniť dizajn a umenie, potom budú obliečky Duchna trefa do čierneho.

 

Čím sú naše obliečky výnimočné? Nápadom a spôsobom výroby.

Duchna, ako už názov napovedá v sebe ukrýva spomienku na tradičné ťažké periny u starej mamy, pocit tepla, domova, pohody a „starých dobrých časov“. My sme im však vdýchli moderný a svieži dizajn pomocou ručnej grafiky - monotypie, linorytu a sieťotlače. Periny zdobia autorské vzory, ktoré sú tvorené v limitovaných edíciach. Z každého vzoru je vyrobených len 50 kusov a na každom kuse obliečky je prišitý štítok, kde je uvedené poradové číslo a celkový náklad tlače. Každý kus je originál, takže farebné vyhotovenie jednotlivých obliečok sa vždy jemne líši a tak si môžete byť istý, že darujete skutočne výnimočný darček.

 

Dobre, nápad na dar už máme. Ktorý vzor ale vybrať?

Poďme sa vrátiť naspäť k štýlu a dizajnu. Nepopierame, že naše obliečky sú mierne extravagantné. Nájdete však medzi nimi odvážnejšie aj decentnejšie varianty. Pre ktorý vzor sa ale rozhodnúť? Skúste pozorovať štýl budúceho manželského páru, v obliekaní či spôsobe zariadenia domova.☺

 

Rozdelili sme ich do troch kategórií:

Florial, kde patria vzory Papraďky a Ginko. Hodia sa do interiéru plného prírodných materiálov a textúr. Sú jednoducho kombinovateľné a navodia pocit tepla a útulnosti.

 

obliečky s motívom paprade

 

obliečky s motívom ginko biloba

 

Vzory ako Blue Ink a Mandarínky sme zaradili do kategórie Fresh. Skvele doplnia minimalistický interiér s akcentom žiarivých farieb.

 

 

 

No a ak sú budúci novomanželia hraví a extravagantní, majú radi moderné umenie, street art a radi provokujú, potom ich pravdepodobne potešia naše obliečky v kolekcii Crazy Retro v základných farbách s motívmi Rubikon, Oči, Retro alebo Figúry.

 

 

 

 

 

Už zostáva len smelo vstúpiť do našej virtuálnej galérie a vybrať si tie „pravé orechové“. Navyše môžete u nás dokúpiť aj utierky, dekoratívne vankúše, štóly a iný bytový textil, ktorý môžete dokombinovať k obliečkam. Veríme, že sme vás inšpirovali k originálnemu darčeku a tešíme sa na Vašu návštevu !:)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Bavlnené obliečky FIGÚRY sada vankúš+paplón - 14416227_Bavlnené obliečky FIGÚRY sada vankúš+paplón by DUCHNA
 2 komentárov
 Páči sa 15 ľudom
75 €
 - Bavlnené obliečky Papraďky , vankúš + paplón - 14417173_Bavlnené obliečky Papraďky , vankúš + paplón by DUCHNA
 4 komentárov
 Páči sa 53 ľudom
70 €
 - Bavlnené obliečky "Mandarinky" - 14428832_Bavlnené obliečky "Mandarinky" by DUCHNA
 Páči sa 28 ľudom
60 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte