Domov » D.Plata » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

17

Prišla jar

Keď sa povie jar, každému napadnú rôzne predstavy. Niekomu rozkvitnuté jarné kvietky, inému Veľká Noc, inému sliepočka so svojimi kuriatkami. Ja inklinujem ku rozkvitnutým kvietkom a ich farebnosti a živosti. Nech sa páči... Pridaj komentár »
* * *
16

Recyklované = originálne

Recykláciu by som prirovnala ku synonymu od slovného spojenia Nový život veciam. To, že zdanlivo opotrebovaným a použitým veciam dáme ďalšiu šancu je nesmierne pôvabné a rozumné zároveň. Čo poviete?  2komentáre »
* * *
16

Sviatky Jari

Sviatky Jari nám budú za chvíľočku klopkať na dvere. Čo takto sa včas zásobiť veľkonočnými pohľadnicami, ktoré potešia našich blízkych a dekoráciami, ktoré skrášlia naše domácnosti a vyčaria úsmev... 2komentáre »
* * *
Stránka: 1 2 3