Domov » Žurnál+ » Autor: Cynthia Gregorová

Žurnál+

Umenie v komnatách

Cynthia G. » Tvorba / 2020-05-05 20:24:38 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Ja som skôr na tie gitary. A na dobrý rap. Elektronika mi veľa nehovorí, preto som pred rokom na tento festival išla maľovať s miernou nedôverou. Pozvali ma do Artist zóny a celkom som si nevedela predstaviť, čo od toho čakať.
Pevnosť v Komárne sa raz do roka zmení na tunel do inej dimenzie. Človek prechádza hradbami, aj nádvorím a objavuje skryté komnaty, z ktorých sa rozlieha hudba: drum, psytrance, alternative hh a všetko medzitým. V kombinácii s týmto miestom je to úplná mágia.

 

V neposlednom rade je to super komunita ľudí, ktorá robí atmosféru. Dva ročníky po sebe som strávila po niekoľko dní maľovaním v tomto paralelnom svete a budem sa tam vracať, kedykoľvek budem môcť. Počas dňa pijem kombuchu a užívam si slnko so štetcom v ruke, v noci sa mením na kňažnú na tripe len za pomoci hudby a brutálnej svetelnej show v komnatách. Okrem odporučenia výborného začínajúceho festivalu, vám chcem predstaviť obrazy, ktoré na ňom uzreli svetlo sveta.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Cynthia.Gregorova
Cynthia.Gregorova
2 predané ks, 2 hodnotenia

Volám sa Cynthia Gregorová a mojím výtvarným zameraním je maľba, kresba, grafika a ich kombinácie.
Originál maľby má svoju cenu a preto mám okrem toho v ponuke aj printy, teda ich tlačené digitálne reprodukcie za priateľské sumy :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Wannabe (Tvárou v tvár) - 11865611_Wannabe (Tvárou v tvár) by Cynthia.Gregorova
 Páči sa 2 ľudom
75,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »