Vyrobila značka:
Tvorím prevažne strieborné šperky s polodrahokamami. Pri výrobe používam tradičné zlatnícke techniky, ktoré do…
Naušnice sú krásne, manželka spokojná.
Originálne a krásne vypracované náušnice, spokojnosť.
Cena a spôsob dopravy:
10 ľuďom sa to páči
Z môjho malého pokladu minerálov sa tentoraz na rad dostali tieto nádherné zelené ónyxy. Mám ich viac párov, ale všetky sú veľmi podobné - ich veľkosť - priemer je okolo 7mm a všetky sú okrúhleho tvaru. Tieto na fotke sú príkladom, ako budú vyzerať aj tie vaše, rozdiely sú minimálne.
Na objednávku vám ich vyrobím do pár dní.
Ónyx patrí do rodiny chalcendónov a ako taký má pomerne vysokú tvrdosť - až 7 z 10 (kde 10 je diamant). Tento ónyx je očarujúcej hlbokej zamatovej zelenej farby, ktorá je prísľubom obnovy, rastu a pokoja.
Náušničky sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925 a sú opuncované v súlade s puncovým zákonom. Vyrobila som ich tradičnými zlatníckymi technikami, jediný komponent je puzetka.
Veľkosť: Priemer kabošonov je cca 7mm
Materiál: ónyx, striebro
Spôsob výroby: spájkovanie, leštenie, opracovanie
Naušnice sú krásne, manželka spokojná.
Richard R.