Domov » Žurnál+ » Autor: CHopper Art

Žurnál+

Ako nám doma vyrastá hora

CHopper A. » Nové výrobky / 2019-11-11 10:15:39 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Pochádzam zo stredného Slovenska, no vietor ma zavial kdesi na juh. Rovnako tak moju rodinku. To, čo nám na našej domovine najviac chýba, sú naše hôrky, kopce a prechádzky nimi. Len tak sa prejsť dolinou, zájsť do hory a prejsť sa šuchotajucim lístim. Za tým sa mi cnie ♡.

Dom, ktorý sme si tu postavili sa snažíme aspoň z časti zútulniť tak, aby nám pripomínal naše korene. Tak sa mi pod ruku často dostane drevo a iné prírodné materiály,  z ktorých je vystavený nielen náš príbytok ale aj môj skromný obchodík tu na Sashe

Ako sa čas mení, tak aj na mám chuť meniť a prinášať niečo nové. Pred pár týždňami som v mojom obchode "vylepila" oznam, že sa na istú dobu lúčim s drevenými lopárikmi a nechávam priestor pre nové inšpirácie. A na tie som nemusela dlho čakať. Našťastie:)

Zaľúbenie som našla v tom, čo už dávno okupuje moje srdce a tým je les. A tak pribudol prvý, druhý, menší aj väčší, les i vysoké štíty. Doma mi tak už vyrástla krásna hora a ja sa opäť teším z toho, že sa vám to páči. S mini Eliškou ďakujeme za každé jedno srdiečko, ktoré ste našim zalesneným vankúšom stihli venovať. 

Séria lesných jutových vankúšov začína zapĺňať náš obchodík. A my dúfame, že sa budú páčiť a tešiť. Navrhli sme ich tak, aby sa hodili von i dnu, do moderna i tradična.

Motív som na jutovinu nastrekovala, teda každý jeden kus je originál a nikdy nebude ďalší na 100% rovnaký kúsok (ak by ste potrebovali dvojičku :) Viac o našich vankúšok zistíte v ich popise.

V tvorbe pokračujeme, lebo máme veľa ďalších nápadov. Tak neváhajte navštíviť nášu horami posiatu galériu aj častejšie ♡ 

Vaše CHA a mini Eliška

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ChopperArt
ChopperArt
103 predaných ks, 56 hodnotení

Baví ma drevo, lúčna plevel ale milujem aj klince a našu motorku. Tak si z času na čas ulietavam pomedzi okolité inšpirácie. Veď život je pestrý. Ďakujem za vašu podporu

Lopáriky s vypaľovaným motívom z nového dreva sa s nami rozlúčili a zotrvali ešte tie, ktoré zostali skladom. V ponuke môjho obchodníka už na istú dobu nebudú. Slúžili a tešili mňa a verím, že aj vás, pár ostatných rôčkov, no a je čas posunúť sa o krok ďalej. Zmena je život a preto ich nahradia iné peknosti. Ďakujem za doterajšiu lopárovú priazeň :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Jutový dekoračný vankúš - Les - 11250865_Jutový dekoračný vankúš - Les by ChopperArt
 Páči sa 30 ľudom
21,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »