Žurnál+

Bylinky z chalúpky - novinky v obchode

U
ChalupkaPodLesom13 predaných ks, 6 hodnotení

Martina T. » Tvorba / 2022-05-23 17:00:02 /  2 komentáre / 33 lajkov / 251x zobrazený

Pozdravujem všetky tvorivé duše, milovníkov prírody, chalupárov, bylinkárky!

Po dlhej uťahanej zime postupne prišla jar aj k nám na chalúpku pod lesom, na ten severný svah, kde začiatkom roka ani slniečko nesvieti. Každé stebielko, každý lístoček a kvietok som vítala s veľkou radosťou, keďže chalúpka a jej záhrada, lúka a ovocné stromy sú moja srdcová záležitosť. Moje srdce piští radosťou, keď slnko svieti, vtáčiky poletujú a zo zeme bylinky vykúkajú.

BYLINKY!! Lekáreň v mojej záhrade!! Pľúcnik, podbeľ, prvosienka, púpava, žihľava, zbierala som každýkrát, keď som na chalúpku prišla, nasušila, do sklenených nádob uložila. Ešte sa teším postupne na lipu, bazu, repík, pamajorán, všetko úžasné rastlinky prospešné pre naše zdravie.

 

 

 

A tak mi napadlo, že fľaše, v ktorých si sušené bylinky skladujeme, by potrebovali aj nejako označiť. Preto som vyrobila, a ešte aj ďalšie vyrobím, samolepiace etikety s mojimi kresbami pľúcnika a podbeľu a vyšívané čiapočky na fľašky s bylinkami, zdobené bavlnenou krajkou a so saténovou stužkou na uviazenie.

 

 

 

 

 

 

Etikety aj čiapočky sú skvelé, ak chcete niekomu urobiť radosť a bylinky mu podarovať. Možno Vás oslovia, veľmi by som sa tešila. V mojom obchodíku ste vždy vítaní!

Martina z Chalúpky pod Lesom.

Komentáre

Lisbet etikety sú super, aj čiapočky úžasné!

2022-05-17 16:20:491x

ChalupkaPodLesom Ďakujem veľmi pekne!!!

2022-05-26 10:39:28
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »