Žurnál+

Malé skutky lásky 2020

P
CORdizajn4 predané ks, 6 hodnotení

Juraj & Terezka S. » Blogy / 2020-12-27 07:00:01 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Ahojte. Rok 2020. Zvláštny, ťažký, ale aj krásny.

Je to pre cordizajn prvý rok a inšpiráciou je nám naša rodina a naši blízki priatelia. Uvedomujeme si aké máme šťastie, že máme okolo seba milujúcich rodičov, kamarátov, zdravé, šťastné detičky.

 

 

Bohužiaľ, veľa našich srdcu blízkych ľudí zmenil materiálny svet a veľa našich srdcu blízkych bojovalo/bojuje s ťažkými životnými skúškami. Chceme aby náš Timo vyrastal v krajšom svete a ako sa hovorí... "Ak chceš zmeniť svet, musíš začať sám od seba".

Rozhodli sme sa preto zazdieľať naše malé skutky lásky, ktoré sa nám podarili aj vďaka Vám.

Pomohli sme rodinám v núdzi oblečením, kozmetikou, hračkami. Zapojili sme sa do projektov ľudia ľuďom a prispeli sme detičkám s canavanovou chorobou. Stali sme sa súčasťou krásneho projektu kolkolasky.sk. A nakoniec sme nakúpili knihy a hračky pre detičky z detského domova :)

Ako vidíte aj Timzy pomáhal... ak ste sa zľakli toho plastu, nebojte, je to odpad zo zásielok, ktorý nevyhadzujeme, ale snažíme sa ho ďalej využívať.

Ak máte aj Vy nejaké skutky lásky, ktoré sa Vám tento rok podarili, veľmi nás poteší, ak sa s nami podelíte v komentároch. Ak poznáte podobné projekty ako ľudia ľuďom, alebo kolkolasky.sk, napíšte nám o nich. Nech sa v tejto koronadobe, ktorá je pre všetkých veľkou skúškou, zdieľa to pekné #sharingiscaring a nech sme si vzájomnou inšpiráciou.

Prajeme Vám šťastné, zdravé a veselé sviatky!

#dielničkaCOR

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »