Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Levásovská

Žurnál+

Záhrada začiatok

Martina L. » Osobné Blogy / 2024-04-24 12:07:53 /  2 komentáre / 9 lajkov

Vďaka krásnym ohlasom na prvý článok o záhrade som sa rozhodla tu uverejniť aj jej pokračovanie, lepšie povedané jej začiatok. 

O záhrade, teda jej existencii sme vedeli dlho. Je to majetok manželovej rodiny. Avšak dlhé roky bola využívaná už len na zber jabĺk na jeseň a musela sa chodiť kosiť. Nebola tam z nej taká ta radosť, že toto je naša záhrada a tu radi trávime čas, predsalen jednou z jej nevýhod je aj to, že je trošku ďalej od domu. Avšak je to ozaj nevýhoda? 

Tak sme sa dohodli, že túto záhradu môžeme obhospodarovať a dať jej nejakú tvár. Poviem Vám, že na začiatku to bola romantická predstava, v dobe Covidu nám to aj dobre padlo, že sme mali kde vypnúť rozum od toho všetkého. Rovnako nám to pomáha vypnúť mozog aj teraz pri našej každodennej práci a povinnostiach. 

Záhrade sa venujeme už pomaly 4 roky a konečne nám prináša úsmevy na perách a oddych a všetko to čo sme potrebovali. Postupne sa venujeme stromom a snažíme sa o ne patrične starať, aby sa dokázali zregenerovať. 

Pomocou týchto fotografií, by som Vám chcela ukázať ako to vyzeralo na začiatku a možno z tohto spraviť aj seriál na pokračovanie. Čo poviete? 

Komentáre

PohladnicePreRadost Je vidieť, že ste urobili veľký kus práce :) ... mňa by seriál na pokračovanie potešil, my nemáme záhradu :)

2024-04-24 14:38:48

Lucarino Mám také "deja vu" :) Na pokračovanie sa teším. Možno aj ja raz zverejním naše pred a po :)

2024-04-24 22:32:29

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
C.z.immer
C.z.immer
4 predané ks, 3 hodnotenia

Som fotograf- amatér, ktorý sa snaží zachytávať emócie a to čo vidí ako najlepšie vie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »