Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Levásovská

Žurnál+

Konečne prišla jar.

Martina L. » Blogy / 2020-05-23 07:00:01 /  7 komentárov / 40 lajkov

Pred tromi rokmi sme sa stali hrdými majiteľmi nášho bytu a oficiálne sme začali bývať na deň detí. Boli to dni plné očakávania a radostí. Niečo nové sa totiž začína a my dvaja sme v tom spoločne. Tešili sme sa, ako si to tu všetko prerobíme podľa nás, kúpili sme totiž úplne starý byt s drevenými oknami a s linoelom na podlahe. Boli sme plní očakávaní, ako som už písala. V hlave som mala všetky tie obrázky z pinterestu ako toto naše hniezdo bude vyzerať.

 

 

O pár týždňov prišla realita. Áno boli sme naivní a chceli sme mať všetko hotové najprv za mesiac a potom do Vianoc. Popravde, nestanovili sme si, ktoré Vianoce bude byt dokončený. To hrá do kariet môjmu drahému. Teraz po troch rokoch nám chýba dorobiť pár vecí ešte, ale niečo máme konečne na finál dokončené.

 

 

Počas karantény sme si stihli dokončiť balkón. Spraviť z neho to miesto, kde budeme naozaj radi tráviť čas a viesť dlhé rozhovory počas teplých letných večerov a piť víno. Na balkón sme si vlastne všetko spravili sami, teda môj drahý spravil. Ja som veci len vymyslela a mám to šťastie, že mám extrémne šikovného muža a vie moje predstavy pretaviť do reality. Kúpili sme si vlastne len drevo a kreslo. Jaj a pravdaže i niektoré črepníky, prípadne sme použili vedrá, čo nám zostali z prerábky. Nechceme plytvať, práve naopak u nás doma sa snažíme všetko využiť na 100%. 

 

 

Rada by som vám tu ukázala ako tá naša oáza vyzerá, lebo je to radosť vždy, keď sa na ňu pozriem. Taktiež pripájam aj fotografiu počas prerábky. 

Komentáre

PohladnicePreRadost balkónik je krásny , len som čakala, že tam budú 2 kreslá a stolík - na to popíjanie vína :))) ... a nebojte, všetko má svoj čas, postupne bude celý byt podľa Vašich predstáv, hlavné je, že ste spolu a vo svojom :) ... a inak, aj ten výhľad je pekný ...

2020-05-19 15:49:24

C.z.immer Sedenie máme pekne pod oknom a na druhej strane..:) Nad stolíko rozmýšľame ako zakomponujeme, chceme to ponechať v minimalistickom štýle nech aj dýcha :)

2020-05-19 16:29:04

eko.brnka Veľmi pekná a citlivo zladena prerábka, zeleň pekne vynikne v kontraste drevom. A keď to všetko za kvitne, to bude paráda!

2020-05-19 17:07:061x

ButterflyHandMade Máte krásny výhľad a ten balkón po prerabke ma úplne očaril. Tiež sme celý byt prerábali, ored asi 6 rokmi. Pinterest doteraz nemám:-) aby mi to duši nedrazdilo, i nas je domáci majster môj ocino, ktorý nám veľa pomohol. Manžel má iné prednosti. No keď som mu ukázala váš článok je, tak sa tiež nadchol. Vďaka za inšpiráciu ♥️

2020-05-22 08:05:401x

taliaa pekný balkón.

2020-05-23 23:42:351x

MirianaOli Super využitý priestor na balkóne:)

2020-05-24 15:49:381x

Matnes super :)

2020-05-25 11:00:22

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
C.z.immer
C.z.immer
2 predané ks

Som fotograf- amatér, ktorý sa snaží zachytávať emócie a to čo vidí ako najlepšie vie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »