Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Ďurišová

Žurnál+

Partička z Polnočného lesa - svieti v tme

Mária Ď. » Nové výrobky / 2019-02-28 19:46:46 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Krásne zdravím milí priatelia,

rada by som Vám predstavila "novú" čarovnú kolekciu maňušiek zvieratiek z Polnočného lesa.

Novú v uvodzovkách - lebo vlastne ani nová nie je - tvorím maňušky s touto čarovnou bavlnou sporadicky už nejakú dobu, ale doteraz sa mi nepodarilo naškrečkovať väčší počet pokope, aby som Vám ich predstavila slušne ako kolekciu. Počas roka sa často predajú skôr ako sa stihnú zodpovedne a reprezentačne nafotiť a toto obdobie hneď zo začiatku roka je na škrečkovanie ako stvorené.

A čarovná preto, lebo zvieratká jemne svietia v tme. Je to vďaka bavlne "veľmi zaujímavých vlastností - je popretkávaná fosforovými niťami a body v hviezdičkách svietia v tme asi 10 minút po zhasnutí. Túto zaujímavú vlastnosť nestratia ani po viacerých praniach, keďže nejde o fosforovú potlač, ale priamo o nite" toľko citácia od predajcu látočky - a ja môžem teda ukázať ako svieti náš zajo (máme ho už cez rok a zopár krát dal aj pranie) ... ako teda som štastná aspoň za takúto foto - poznáte ako sa foťáky kamarátia s úplnou tmou ;-)

Vznikli moje klasické myšky, pandy, líštičky, ovečky, zajkovia, mačičky, mackovia s flísovými kožúškami rôznych farieb - aha - takéto - všetky roztomilo šišaté a prudko prítulné, veď skúste ;-)

Z referencií šťastných majiteľov sa (okrem klasických maňuškových hrátok) parádne hodia najmä pre malých spáčov - začiatočníkov vo vlastnej postieľke. Pekne sa tuľká popri čítaní rozprávočky na dobrú noc a potom potme tíško stráži a čaká na príchod sníčkov už so samotným dieťatkom.

Ak si prosíte svoje obľúbené zvieratko, ktoré zatiaľ nemám v ponuke, alebo svoju obľúbenú farebnú kombináciu, napíšte mi, rada skúsim

a ešte aj PS bude: beriem ich aj v marci na jarné Sashe v tržnici - tešíme sa na všetkých,

s pozdravom Mary a zvery

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
C-A-T
C-A-T
1239 predaných ks, 461 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Pre detičky (aj pre večné dieťa v nás starších ;-)

Každá hračôčka je jedinečná.

Ak si prosíte niečo, čo práve nemám na "sklade", napíšte mi, rada urobím špecialitku pre Vás. Vitajte ;-)

Osobný odber: Ivanka pri Dunaji, rada Vás uvidím priatelia ;-)

Pribudla možnosť dopravy cez Zásielkovňu/ Packetu

Faktúra je samozrejmá - po úhrade je nahodená pri Vašej objednávke v PDF, ak si ju prosíte vytlačiť a pripojit k balíčku, dajte mi prosím vedieť, ďakujem

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »