Domov » Žurnál+ » Autor: Petra Kupcová

Žurnál+

Stíhate? Ja ešte áno :)

Petra K. » Nové výrobky / 2018-12-13 15:09:26 /  4 komentáre / 12 lajkov

Darčeky na poslednú chvíľu? Každý rok to mám vybavené už od leta a spokojne a pokojne si tvorím v light tempe. Avšak tento rok... všetko je naopak. Asi preto, že odkedy máme dcérku, nič nejde podľa plánu, prestala som plánovať, čo považujem za pozitívum, i keď skrýva aj drobné nedostatky (neporiadok po celom byte, nikde nestíham prísť načas, ponáhľam sa, potom som v strese... a keď si môžem na chvíľu vydýchnuť, tak sa na mňa nalepí prvá pliaga v podobe bacilov. No dúfam, že s klesajúcou teplotou tieto všetky potvorky vymrznú a bude pokoj.
Ale nie sťažovať ani bilancovať som nechcela. Len som vám chcela povedať, že môj obchodík čoskoro zatváram. Konkrétne v pondelok 17.12., dovtedy môžete, ak chcete nakuknúť do môjho obchodíku a vybrať si predovšetkým z vecičiek, ktoré sú skladom. V opačnom prípade neviem garantovať doručenie do Vianoc, a zas povedzme si úprimne – čo sa stane, ak ten balíček nebude doručený do Vianoc? NIČ, svet sa nezrúti, príde s pár dňovým omeškaním a o to väčším prekvapením bude – aj pre obdarovaného.
Pridal som aj PÁR NOVINIEK, ktoré som stihla pripraviť, ako napr. 2 vianočne svietniky. Jeden už aj zmizol z ponuky, a to som ani tento žurnál ešte nemala dopísaný. No ešte mám jeden čerešňový kúsok, ktorý by som chcela nazdobiť v podobnom duchu. Som zvedavá, kto si ho prisvojí.


Potom sú tu vonné pláty z palmového vosku s vôňou pomaranča, a nielen s vôňou, aj s poriadnym sušeným kúskom (nie je určený na konzumáciu).


Taká drobnosť a predsa – na detailoch záleží. Takže v ponuke mám stále i zopár kúskov väčších či menších darčekových štipcov, ktorými môžete pripnúť menovku na darček, ozvláštniť odkaz pre milovanú osôbku alebo si vytvoriť foto girlandu.

Červené, zlaté, biele, natural... ktoré sa vám najviac páčia? Mne tie s vločkami, lebo toho snehu ešte stále nie je dosť a asi práve sneh mi najviac evokuje zimu a Vianoce. Pamätám si ako sme so sestrou v detstve sledovali okno, či nasneží do 24.12., juj, to bolo radosti. Keď je snehu veľa a celá krajina je taká čistá, nevidno špinu, skryje sa a do očí sa tlačia tie pekné veci, na ústa milé slová, do ruky horúci punč a vyštípané líca. A potom už len horúce objatie od milovanej osoby - ako tá najsladšia čerešnička na torte. ÁCH... Už aby nasnežilo, všetko sa spomalí, aj premávka na cestách, tak si dávajte pozor a nekazte si ten krásny čas frflaním na cestárov, robia čo môžu, ako každý rok a možno i do výšky svojho platu.

Teším sa, že sa vám tento rok zapáčili vianočné sviečky. Farieb je na výber neúrekom. Ani neviem spočítať, koľko som ich už vyrobila a to mám z každého tvaru len jednu formu, tak zalievam od rána do večera. Ďakujem aj za každý jeden komentár v mojej galérii, za úprimné slová od zákazníkov či už v právach alebo v hodnoteniach. Takže viem, že to za to stálo, a to vám ani nejdem vravieť, koľko času mi trvá veci zabaliť... aby bezpečne prišli. A vždy sa snažím využiť , čo cez rok odkladám a nájsť v pravý čas potrebnú veľkosť je niekedy nemožné. Prvý krát sa mi stalo, že nemám do čoho baliť. O rok sa snáď polepším ;)

Sviečok nie je nikdy dosť, tak ešte zopár kúskov na ukážku:

  • plávajúce sviečky v darčekovom balení, vianočný alebo kvetinový mix

  • sada sviec: kvetinový valec a víla

  • a čajové sviečky zo sójového vosku, jedna horí až 5 hodín. To stáhate za večer zapíliť jednu sviečku a pozrieť si 2 filmy či peknú rozprávku ;)


Želám vám so srdca, aby ste tento čas strávili s pokojom na duši, aby ste sa netrápili, ak niečo nevyjde podľa vašich predstáv, lebo aj v tom je to čaro. Nemusí byť všetko 100% , niekedy stačí aj 50% a nech je človek v pohode, zdravý a usmiaty.

Petra

Komentáre

Pedigmania Veľmi príjemné čítanie, krásne fotečky....prajem požehnané sviatky :-)

2018-12-14 09:23:28

ButterflyHandMade Ďakujem krásne Pedigmania, aj vám prajem krásne a požehnane sviatky! :-)

2018-12-14 10:00:16

LUKYKUKI príjemný žurnálik a krásne vecičky :) krásne sviatky želám

2018-12-14 11:36:10

ButterflyHandMade LUKYKUKI ďakujem ;-)

2018-12-14 20:18:16

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ButterflyHandMade
ButterflyHandMade
110 predaných ks, 74 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vítam Vás v mojom obchodíku :-)
Nájdete tu dekorácie do bytu či domu - doštičky, tabuľky, lopáre, zrkadlá... Ak chcete zmeniť veľkosť alebo farbu, rada Vám vyhoviem, stačí napísať a isto sa dohodneme ;)

Osobný odber je možný v Nitre.
MOMENTÁLNE NA OBJEDNÁVKU NEVYRÁBAM.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sada vianočných sviec  - 10113900_Sada vianočných sviec by ButterflyHandMade
 5 komentárov
 Páči sa 116 ľudom
6,- €
 - Sada vianočných sviec * s vôňou * - 10125741_Sada vianočných sviec * s vôňou * by ButterflyHandMade
 Páči sa 116 ľudom
6,80 €
 - Plávajúce sviečky - 7kusov - 10209592_Plávajúce sviečky - 7kusov by ButterflyHandMade
 Páči sa 35 ľudom
6,- €
 - Sada sviec - nechtíkovo žltá - 10234970_Sada sviec - nechtíkovo žltá by ButterflyHandMade
 Páči sa 30 ľudom
5,40 €
 - Svietnik s prianím - 10238839_Svietnik s prianím by ButterflyHandMade
 Páči sa 29 ľudom
3,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »