Domov » Žurnál+ » Autor: Petra Kupcová

Žurnál+

O bielom omyle

Petra K. » Nové výrobky / 2018-11-26 09:09:38 /  4 komentáre / 9 lajkov

Minul sa mi palmový vosk. Spravila som objednávku a netrpezlivo čakala, až mi príde balíček. O to väčšie sklamanie bolo, keď som zistila, že som omylom objednala parafín... úplne ma to rozladilo, s nevôľou som o odložila na policu, lebo vrátiť balíček sa mi neoplatilo. V ďalšej objednávke som objednala aj vhodné knôty do parfínových sviec. Povedala som si, že im dám šancu a dačo vytvorím, zapaľovať si ich nemusíme, budú dekoračné, vianočné. A tak sa aj stalo. Pohrabala som sa v zásobe servítok, ktorých mám zopár krabíc a našla som i 2 hárky krásneho ryžového papiera. A to bola motivácia, dať mu vyniknúť. Ešte s ním zmýšľam dotvoriť svietniky, ak čas dovolí.

Takže do mojej galérie pribudli i vintage sviečky – v tejto kategórii nájdete u mňa zdobené parafínové sviečky. Tie najväčšie horia až 70 hodín a môžete si ich aj zapíliť, z motívu servítky ostane akoby škrupinka okolo. Po 3-4 hodinách horenia vám odporúčam sviečku zhasnúť, knôt skrátiť, aby nehorela veľkým plameňom a voskový (vyhorený) okraj odstrániť.

Mne osobne sa najviac páčia tieto maličké obojstranné adventné sviečky. Z jednej strany je vianočný motív číslic 1 - 4 a z druhej strany Santa.

A tieto maxi sviečky horia spomínaných 70 hodín.

Ešte niečo v tradičnej vianočnej farbe spolu so sviečkou pre poľovníka :D

Hotovo! Všetky tieto sviečky súskladom, dostupné v počte jeden kus a stíhajú k Vám prísť do Vianoc, i oveľa skôr ;) (prosím ospravedlňte kvalitu fotiek, nebolo ideálne svetlo, taký zamračený týždeň, robila som čo som mohla, snáď sa budú páčiť. Už sú sviečky pobalené v celofáne).

PS: dávam vám do pozornosti môj PREDOŠLÝ ŽURNÁL, ktorý obsahuje moje srdcovky – SVIEČKY Z PALMOVÉHO VOSKU, O KTORÉ MÔŽETE EŠTE STÁLE SÚŤAŽIŤ. Tak prečo to nevyužiť? Držím palce!
Petra

Komentáre

PohladnicePreRadost ... krásne, ako omyl rozšíril ponuku :) ... aj tieto sviečky sú čarokrásne, najviac sa mi páčia tie v odtieni hnedo béžovej s motívom stromov a srniek :)

2018-11-26 12:59:14

ButterflyHandMade Aniko ďakujem veľmi pekne za milé slová. Áno, nebolo to v pláne. No aspoň som zužitkovala čo som mala doma. A bolo to príjemné s užitočným. Počas chladnej noci som sa pri tvorbe i zahriala, keďže tu nie je použité lepidlo na servitky.

2018-11-26 13:24:05

NaturStyle Šikulka, krásne :)

2018-11-26 22:21:131x

ButterflyHandMade @NaturStyle ďakujem za pochvalu,teraz sa až červenám. Toto ozaj nie je žiadna veda, len z núdze cnosť ;-)

2018-11-27 13:10:05

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ButterflyHandMade
ButterflyHandMade
110 predaných ks, 74 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vítam Vás v mojom obchodíku :-)
Nájdete tu dekorácie do bytu či domu - doštičky, tabuľky, lopáre, zrkadlá... Ak chcete zmeniť veľkosť alebo farbu, rada Vám vyhoviem, stačí napísať a isto sa dohodneme ;)

Osobný odber je možný v Nitre.
MOMENTÁLNE NA OBJEDNÁVKU NEVYRÁBAM.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sada adventných sviec ČÍSLA / SANTA - 10265994_Sada adventných sviec ČÍSLA / SANTA by ButterflyHandMade
 2 komentárov
 Páči sa 46 ľudom
4,60 €
 - Vintage sviečka - srny - 10168313_Vintage sviečka - srny by ButterflyHandMade
 Páči sa 30 ľudom
3,50 €
 - Vintage sviečka - Anjel - 10168338_Vintage sviečka - Anjel by ButterflyHandMade
 Páči sa 40 ľudom
3,50 €
 - Vintage sviečka - Anjel v lese - 10168348_Vintage sviečka - Anjel v lese by ButterflyHandMade
 Páči sa 43 ľudom
3,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »