Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Dostálová

Žurnál+

Babičkina záhrada...

Mária D. » Nové výrobky / 2020-05-02 18:20:44 /  2 komentáre / 9 lajkov

Krásny víkendik prajem všetkým Sashenkám :-) Dnes som si pre Vás pripravila maličký žurnál o mojej tvorbe pre mamky, keďže sa nám blíži sviatok matiek. Jeden obal som ušila pre svoju mamku,  aby mala všetko krásne na poriadku a vždy poruke. Ďalšie tri obaly som ušila aj pre Vás, pre vaše mamky, možno aj pre kamrátky, ako darček, alebo aj pre seba, veď aj my chceme mať poriadok, a nestrácať čas hľadaním háčkovky č. desať alebo osem?... no kde som ju len mohla dať?... Obal stačí odrolovať, a vybrať si vec, ktorú práve potrebujete. 

Je krásne počasie, a tak som využila čas cez týždeň, keď už šiť babičkinu zahradku, tak ako inak - v záhrade :-) Nech sa páči tu je výsledok, tento obal je na šijacie potreby...

Ten druhý som šila z maličkých šesťuholníkov z bavlnenej látky, ktorou som obaľovala šablónky v tvare šesťuholníka. Ako inak - v záhrade, všetko ručne. Až potom som na stroji dokončila celý výrobok. Tretí bol na rade obal na háčkovacie naradíčko,... kuk foto

A štvrtý v poradí bol ihelníček, ale trochu väčší ako len na ihly...

A už pracujem na ďalšom, bude možno aj červený?... Ak by bol záujem aj o nejakú inú farbu, stačí mi napísať a dohodneme sa. 

Všetky veľkostné údaje budú v mojom obchodíku, nech sa páči stači si vybrať, alebo sa dohodneme na inej farebnej škále, poprípade veľkosti.

Prajem Vám krásny víkendik, s pozdravom Bielapivonia.

Komentáre

BielaMacicka To je nádhera. Veľmi sa mi páči kombinácia príjemných farebných látok, veľmi svieže :).. to chce dobrý vkus tak to vedieť skombinovať. A taktiež veľmi šikovná vec, konečne má žena tieto veci na jednom krásnom mieste :). Ako v debničke, kde sú šperky ;).. veď naše náradie si predsa zaslúži starostlivosť.

2020-05-05 15:45:09

BielaPivonia Ďakujem veľmi krasne :)

2020-05-07 21:04:00

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
BielaPivonia
BielaPivonia
325 predaných ks, 83 hodnotení

Vitajte v mojom virtuálnom obchodíku. :)

Milí zákazníci, ak si budete želať nejaký iný termín zhotovenia knihy pre dieťa aký ponúkam ja, napíšte mi najprv prosím, aby ste sa uistili že ho mam voľný, alebo mám v zásobe nejaké predšité voľné stránky, ďakujem.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »