Domov » Žurnál+ » Autor: Františka Hančarová Dunajová

Žurnál+

Uchovaná spomienka v šperku

Františka H. » Nové výrobky / 2023-05-31 13:38:31 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

Kúsok srsti či vláskov, zúbok či čokoľvek, čo vám má pripomenúť milované zvieratko alebo nebodaj bábätkovské časy vášho dieťatka. To všetko dokážeme uchovať v priezračnej živici.

Ako sa naša tvorba vyvíjala, zistili sme, že nielen kvety v našej bižutérii môžu zákazníkom prinášať radosť, ale i niečo iné. Prišla prvá zákazka na vyrobenie prívesku so srsťou psíka, o ktorého majiteľka prišla. Peter zbožňuje zvieratá, ja som voči nim vždy mala rešpekt. Zalievanie srsti som brala jednoducho ako prácu. Odkedy sme ale s Peťom manželia, i ja si nachádzam cestu k zvieratkám. Obľúbila som si túlavú mačičku, ktorá si nažíva pri našej bytovke. Voláme ju Izabelka. Kedysi som sa jej bála a neodvážila sa ju pohladiť. Teraz by som ju od rozkoše najradšej "rozpučila". :D

Chápem už teda, prečo si ľudia nechávajú vyrábať prívesky so srsťou milovaného zvieratka. Už sa k tomu staviam inak a vždy sa poteším, keď nám príde objednávka na niečo špeciálne tohto druhu. Naposledy sme zalievali bielu srsť psíka v kombinácii s nezábudkami a vytvorili sme aj holubičku so srsťou pre ďalšiu zákazníčku. Tento raz to nebola brošňa, ale tiež prívesok s retiazkou.

Farby živice sa snažíme ladiť tak, aby srsť čo najviac vynikla a tomu prispôsobujeme i kvety. Komunikácia so zákazníkom je, samozrejme, vždy najdôležitejšia. Predsa chceme, aby bol spokojný.

Tak teda vznikajú naše vaše spomienkové prívesky... A my sme vďační, že sa na nás obraciate s požiadavkami vyrobiť ich pre vás. ĎAKUJEME. :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Spomienkový prívesok Srdce so srsťou - 15672500_Spomienkový prívesok Srdce so srsťou by BellFrant
 1 komentárov
 Páči sa 26 ľudom
21 €
 - Spomienkový prívesok Slza so srsťou - 14491156_Spomienkový prívesok Slza so srsťou by BellFrant
 Páči sa 11 ľudom
21 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte