Domov » Žurnál+ » Autor: Beatrice Ifčicová

Žurnál+

Ako to celé začalo?

Beatrice I. » Osobné Blogy / 2022-06-22 22:33:11 /  3 komentáre / 16 lajkov

  1. Aby som to presne popísala musíte vedieť, že som človek, ktorý strašne rád skúša nové veci. Milujem ručné práce a hlavne tie kde sa môžem kreatívne vyžiť. To je taký môj oddych a útek z reality.Táto moja maličkosť sa začala ukazovať už keď som bola dieťa keď som si na detskom plastovom tkacom zariadení robila koberčeky do barbie domčeka alebo sme vo veľkom robili náramky s bužíriek. Výtvarná pre mňa bola najobľúbenejšia a skončila som na škole kde som vyštudovala Reklamnú tvorbu. Ale keďže sa rada prekonávam, tak nastalo obdobie kedy ma grafika prestala tešiť a chcela som opäť niečo nové. A je to tu naučím sa šiť. Najprv som skúsila drobnosti utierky, vankúšiky neskôr niečo na seba. Napríklad tričko, šaty, mikiny.
    Mikiny mali úspech a pár ľuďom som ich urobila na zakázku. Ale stále to nebolo ono. Nakoniec som si začala upravovať veci a nie len sebe hlavne mojej babičke, ktorej pánbožko výšky nedoprial ale ako sa to vraví  dobrého veľa nebýva.     A toto celé ma viedlo k Upcyklácií. Robili to naše staré mamy a teraz sa to vracia do módy a dokonca to dostalo názov. Je to ekonomické a ekologické a oveľa náročnejšie ako šiť s plátu látky. Treba si všetko premyslieť a najlepším kamarátom je páračik.
    A najviac má baví nie len proces ale ten feedback, ktorý dostanem od Vás. Nabíja ma to pozitívnou energiou a radosťou.  Takže veľké ďakujem všetkým Vám za podporu a za láskavé a povzbudivé slová.

Komentáre

Trihrasky Krásne :)

2022-06-23 11:51:38

ivajanotkova perfektné :-)) krásne vecičky

2022-06-23 11:52:39

Bekys.upcyklovane.vecicky Ďakujem zo srdca :)

2022-06-23 19:23:56

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Bekys.upcyklovane.vecicky
Bekys.upcyklovane.vecicky
70 predaných ks, 37 hodnotení

Ahoj. Vyrábam nádherné kúsky pre naše deti formou upcyklácie. Takže to čo vytvorím nie je pásová výroba ide o jedinečné kúsky robené s láskou. Ak chcete aby Váš drobček vytŕčal z davu tak kuk v mojom obchodíku si nájdete to pravé orechové.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »