Domov » Žurnál+ » Autor: Beáta Špaglíková

Žurnál+

Mojich 10+1 obľúbených profilov na Instagrame

Beáta Š. » Inšpirácie z internetu / 2019-02-04 19:35:52 /  3 komentáre / 9 lajkov

Každý z nás potrebuje k svojej práci aspoň štipku inšpirácie a minimálne jedného hrdinu, ktorý nás každé ráno dokáže nakopnúť vpred a veriť si, že raz budeme ako on/ona. Osobne dostávam veľa otázok o tom, odkiaľ beriem všetky nápady, motívy, podnety na tvorbu a ako je možné, že veľa viem o “všetkom”. To ma dobrovoľne prinútilo podeliť sa s vami o všetkom, teda aspoň s určitou časťou. Verím, že vás dostatočne inšpirujem. V článku sa zameriavam hlavne na Instagramové účty, ale aj veľmi populárny Pinterest vám toho ponúka viac než dosť.

Alexis Andra
@theshiftcreative
Alexis je pre mňa jednoducho životný cieľ. Jej pracovná náplň je to, kam sa chcem dopracovať. Nedá sa tu o nej nič viac napísať, len si otvorte jej IG profil a uvidíte sami. Sľubujem vám, nesklame! Svoj vlastný dom prerobila na dizajnérsku oázu a prenajíma ho na photoshootingy a zároveň to slúži ako jej výstavná sieň. Veď vravím, šikovné dievča :D.

Kolacchella
@kolachella
Renča je skvelá, Renča jevdievča,ktoré sa “prepieklo” až k svojej pekárničke. Jej pavLOVE torty vyzerajú neskutočne vynikajúco a chutne. Veľká inšpirácia pre mňa v tom, ako zvláda piecť také množstvo tort, stále stíha vyzerať skvelo, baviť sa s @brunch_bratislava a ešte aj nezabudnúť na kávu vo Sväg to go.

Kat Howard 
@kat_howard
Toto je už troška iné tkanie, iný materiál a aj iný rozmer. Jej haštag #witchtapestries vás zobere do úplne iného sveta. Obdivujem jej prácu, inšpiruje maa veľmi rada sa od nej učím. Môžem povedať, že potvrdzuje aj môj osobný názor, že všetko môže byť čierno-biele.

Tiffany Lusteg
@kindredandcopper
Vďaka Tiffany som sa rozhodla, že sa chcem hrať s látkou s láskou. Jej legendárna inštalácia ,,The triangle weaving installation‘‘, zmenila celé moje vnímanie látky ako takej. V poslednej dobe vo svojich inštaláciách zahŕňa rôzne druhy materiálu, ako aj kvety. Keď sa zdokonalím, chcela by som začať vyrábať podobnú variantu. Preto rýchlo pozrite jej Instagram a píšte, čo pre vás môžem vyrobiť.

Lauren Wager
@laurenwager
Lauren považujem za môj farebný oceán v mojich niekedy čierno-čiernych dňoch. Jej profil často navštevujem aby som sa ujistila, že tento svet je ešte stále farebne v poriadku. Dokonca jej farebné štúdie si môžete objednať aj v knižnej podobe alebo len tak sledujte jej príspevky a presvedčte sa, že ono to vždy ide.

Kate 
@theweavingloom 
The weaving loom blog vás naučí všetko čo o tkaní potrebujete vedieť. Priznám sa, že naposledy som sa na jej blogu stratila minimálne na hodinu. Zaujímavý je nie len jej blog, ale aj veci na Pinterestea skvelé krátke a náučné videa na Instagrame. Takže okamžite ju followovať. To je rozkaz!

Jenni
@foreverrrainbows
Pri Jenni som našla lásku v kombinácii dreva a povrazov. Nechala som sa Jenni inšpirovať pri vytváraní mojich Strapúchov. Je to mexická krv žijúca na severe Fínska, ktorá si užíva život vo veľkej miere “nahá”. Jej voľnosť sa tak odzrkadľuje aj na jej jedinečnom štýle.

Jonathan Todryk

@jonathantodryk
Ku Jonathanovisi chodím oddýchnuť. Veľmi príjemný abstrakt s úžasnými farbami. Verím, že jedno dielo sa raz bude pekne vynímať u mňa v byte.

NAME GLO/ Neon Studio
@nameglo
Je čas zažiariť a tým sa riadi aj Neon Studio. Ani by ste neverili, kde všade sa dá použiť neón. Naozaj, pozrite, ani ja som neverila. 

Charlie & Rose
@charlieandrose
Dizajnérske štúdio a duo, sa zaujíma výlučne o reštauračné a barové priestory. Premýšľajú nad logistikou miesta a ich heslo znie ,,radšej pohodlne ako dizajnovo‘‘, ktoré už učarilo niekoľko desiatkám podnikov po celom svete. Ak vlastníte takéto priestory a chceli by ste poradiť, inšpirovať sa, určite navštívte ich Design Studio alebo aspoň Instagram.

Dostala som do vás nejakú inšpiráciu? 
Budem rada, keď mi na môj Instagram zašlete aj vy vašeinšpirácie. Už teraz som zvedavá. 

Na úplny koniec mi nedá nespomenúť aj kráľovnú Lauren Williams - @laurenwilliams, vždy usmievajúcu sa manželku a  matku troch detí z Dallasu, ktorá je majiteľkou #canvaswithmovement.

Beáta Piroh• 

Komentáre

SalixAlba Krasne inspiracie, dakujeme:)

2019-02-04 20:49:511x

SusanRosy skvelý zoznam, rada si ich pozriem :)

2019-02-04 21:57:071x

BeataPiroh Ďakujem krásne a teší ma to :) Sľubujem, že ešte nejakú inšpiráciu vložím.

2019-02-05 09:37:38

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
CZ
BeataPiroh
BeataPiroh

Ahoj, volám sa Beáta a vítam vás v mojom, malom, textilnom ateliéri. V harmónii materiálov ako bavlna, šifón, stuhy, krajky a aj drevo, z ktorých vznikajú zaujímavé bytové dekorácie, ktoré nazývam Tkané. Tkané vpustia do našich domov útulno a teplo.


Pôvodné meno beata.piroh

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »