Domov » Žurnál+ » Autor: Martin Šimek

Žurnál+

Prihlás sa na školu umenia!

Martin Š. » Rady predajcom / 2021-02-10 13:00:01 /  3 komentáre / 48 lajkov / 569x zobrazený

Súkromná škola umeleckého priemyslu v rozľahlej dedinke Hodruša - Hámre už čoskoro oslávi svoje 120 narodeniny. Čo ukryli do svojich útrob priestory tejto školy za celé tie roky? UMENIE! Umenie, remeslo, nadšenie a ďalších a ďalších nasledovníkov tohto ušľachtilého majstrovstva.

Má totižto svoje výnimočné miesto...

... miesto, kde vonia život farbami, lakom, fixatívom, čajom či úsmevom...

... miesto, kde praje čas tvorbe a rozvoju...

... miesto, kde pulzuje život vo veciach, ktoré TY sám vytvoríš...

... miesto, kde vznikajú najsilnejšie priateľstvá a lásky...

... miesto, ktoré môže byť tvojím druhým domovom.

Naša škola Ti v školskom roku 2021/2022 ponúka odbory ako fotografický dizajn, grafický dizajn, propagačné výtvarníctvo a v neposlednom rade remeselné odbory - umelecké zámočníctvo a kováčstvo, zlatníctvo a strieborníctvo či plošné a plastické rytie kovov. Sme tu však aj naďalej pre tých, ktorí už majú strednú školu za sebou a radi by svoj talent rozvíjali v pomaturitnom ročníku v odbore grafika vizuálnych komunikácií alebo zlatník a klenotník. 

Skús sa zatúlať aj na našu facebookovú stránku - https://www.facebook.com/ssushodrusahamre, na ktorej Ťa, dúfame, očaria práce našich študentov, ba dokonca zistíš aj to, ako sa darí našim bývalým študentom v Absolventskej revue.

Ak sme Ťa oslovili a tvoje srdce zahorelo umením, neváhaj! Pošli prihlášku do 26.3.2021 na adresu sekretariat@ssushh.sk

Čakáme Ťa!

Komentáre

Yurko Osobne odporúčam. Sám som si dorábal v Hodruši svoje vzdelanie dodatočne ... skvelá skúsenosť, skvelí ľudia ... odporúčam nerozhodným záujemcom sa ísť pozrieť na školu akonáhle to bude možné :-) Nech sa darí!

2021-02-08 17:17:205x

LUCIArt Výborná škola!! So žiakmi sme sa zúčastňovali po minulé roky ich výtvarnej súťaže TUK a mimoriadne úspešne. Študuje mi tam jedna žiačka a ja by som hneď šla študovať za ňou, keby mi to situácia dovolí, pretože vzdelávajú aj dospelých ;)

2021-02-08 21:33:223x

fullsewingleather Perfektné ☺☺

2021-02-10 14:12:541x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Baspo
Baspo
15 predaných ks, 10 hodnotení

Potešilo ma, že ste zavítali do mojej galérie. Venujem sa ručnej výrobe šperkov, čo ma napĺňa a baví. Snažím sa skĺbiť neopozeraný dizajn, vysokú funkčnosť a praktickosť mojich výrobkov. Tak nech sa páči, dúfam, že vzbudia záujem ...

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »