Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Dvorská

Žurnál+

Škatuľky na drobné dary alebo ako poďakovanie svadobčanom

Andrea D. » Osobné Blogy / 2019-04-17 08:11:39 /  2 komentáre / 10 lajkov

Chystáte svadbu a chcete hosťom venovať malú upomienku na svoj najkrajší deň? Alebo spojiť pekné s užitočným a daťna s toly originálne menovky, ktoré neslúžia len na tento účel? Môžete použiť niektoré z našich elegantných škatuliek. Alebo možno len idete na návštevu a chcete niekoho potešiť drobnosťou, no nemáte čas na balenie. Potom stačí pozornosť šupnúť na niektorej z krabičiek a je to. A možno ju aj obdarovaný ešte použije alebo do nej zabalí niečo iné a škatuľka povedie vlastný život... Alebo chcete zabaliť makarónky, malý poklad alebo inú peknotu? Zmestí sa do nich všeličo ;)

 

Pre vyznávačov bielej máme jemné papierové škatuľky s vyseknutým motívom kvetiniek. Vďaka svojej farbe sú ako stvorené na svadbu či krst a zladiť s výzdobou ich môžete pomocou mašličky - k škatuľke dodávame bielu saténovú stuhu, ale vy si ju môžete vymeniť za stuhu podľa vlastných predstáv.

Škatuľky sa zároveň dajú použiť ako menovky - stačí k nim priviazať štítok s menom svadobčana či hosťa a je to.

Ak si chcete vyrobiť originálne a najromantickejšie menovky v galaxii, môžete sa inšpirovať týmto žurnálom.

 

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

 

V ponuke máme aj škatuľku s netradičným geometrickým tvarom - akoby diamantom - s krásnou akvarelovou kresbou lístkov a zlatotlačou. Patrí k nej sýtozelená saténová stuha, ale vy si ju môžete vymeniť za hocijakú inú, ktorá vám bude ladiť s výzdobou.

 

 

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

 

Nie celkom klasické sú aj tieto kvetinové pyramídky. Škatuľky sa zväzujú hore na mašľu (ku každej krabičke dostanete jednu od nás, no znovu si ju môžete vymeniť za inú) a môžete si byť isté, že máte naozaj originálny obal. K dispozícii máme dve vzory, pozrite si ich u nás v galérii.

 

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

 

Túto krásnu škatuľku s prírodným motívom môžete použiť na to isté alebo napríklad na drobný dar pri krste, narodeninách, meninách alebo len tak, z lásky :)

Opäť si ho môžete upraviť podľa vlastných predstáv previazaním stuhy, ale zatvoriť sa dá aj bez nej, stačí do seba zasunúť výrezy.

 

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

 

A pre vyznavačov originality máme tento superský domček (môj obľúbený ;)).

Táto škatuľka je trochu väčšia, pokojne sa do nej zmestí aj menšia výslužka. Papier je hrubý a voskovaný a ak ju vnútri vysteliete a jednotlivé poschodia oddelíte, zmestí sa do nej kopa koláčov a môžete si byť isté, že na takúto originálnu výslužkovú krabicu len tak ľahko nenatrafíte.

Saténovú stuhu môžete opäť prispôsobiť vlastnej výzdobe a pripevniť na ňu menovku či venovanie.

Prajem príjemné balenie ;)

Andrea

Komentáre

janyko Jsou překrásné:)

2019-04-17 20:02:14

Balime.darceky Ďakujem :)

2019-04-17 20:07:59

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Balime.darceky
Balime.darceky
5730 predaných ks, 506 hodnotení

Vítam vás v svete vychytávok na balenie darčekov a iných pokladov: pások z ryžového papiera, papierových obálok, škatuliek, pierok, šnúrok, nálepiek a všeličoho iného. To bude radosti :)

Informácie

Moje kategórie


Pôvodné meno Washi.pasky

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »