Žurnál+

Darček odo mňa pre vás - výhodný balíček knihy a Bylinkára

P
BabickineBylinky79 predaných ks, 56 hodnotení

Miriam L. » Tvorba / 2021-09-22 13:00:01 /  Pridaj komentár / 15 lajkov

Bylinkári, o chvíľu nás všetkých začne z každej strany "bombardovať" vianočná reklama. Preto som si povedala, že skôr ako to celé vypukne, chcem vám dať jeden darček ja :) 

Do polovičky októbra je balíček mojej bylinkovej knihy Bylinky z babičkinej záhrady a Bylinkár - zápisník mojich bylinkových receptov za akciovú cenu 25€ (z pôvodných 32€). To sa teda oplatí ;) Aj ako včasný vianočný darček. 

 

 

A čo nájdete vo výhodnom balíčku? 

Kniha Bylinky z babičkinej záhrady obsahuje tie najlepšie bylinkové rady, tipy a recepty, overené praxou, nielen pre začínajúcich bylinkárov. Viac ako 100 receptov na využitie byliniek v domácej lekárničke, kuchyni aj kozmetike. S touto knihou sa ich naučíte hľadať, zbierať, cítiť ich energiu byliniek a využívať s vďakou ich liečivú silu.

 

 

Svoje vlastné skúsenosti si môžete zapisovať do Bylinkára, ktorý je krásnym bratom mojej knihy nielen dizajnom, ale aj duchom, v ktorom sa nesie. V zápisníku nájdete dostatok priestoru na recepty rozdelené do kapitol, dokonca voľné strany na nalepenie receptov. A nechávajú aj moje tipy a rady z praxe. 

 

 

Ak ešte stále váhate, prečítajte si recenzie bylinkoholikov :) 

  • Cez víkend som ju dorazila. Knižku odporúčam nie len začiatočníkom, ale aj pokročilejším, ktorý nechcú len čajík z bylink,y ale aj na spracovanie v inej forme. Krémy, tinktúry, maceraty, telové peelingy atď. Krásne a zrozumiteľne napísané bohato naplnené obrázkami s laskou napísané. Takže kto chce spoznať bylinky bližšie tak smelo do toho.
     
  • Dobrý deň pani Latečková, zásielka mi už včera prišla. Knihy sú nádherné, veľmi sa teším, že ich celé prečítam a zapíšem svojimi poznámkami a receptami. Milo ste ma prekvapili, že sú už aj podpísané od Vás. Ďakujem Vám veľmi pekne za darček - zapichovávatko do byliniek, veľmi ma to potešilo. Ďakujem Vám a prajem Vám veľa radosti s Babičkinými bylinkami.
     
  • Absolútne krásna kniha. Už na dotyk je nesmierne príjemná a samotný dizajn akoby dýchal prírodou. Myslím, že sa v nej dá nájsť veľa inšpirácie a pomoci.
     
  • Ďakujem vám za knihu plnú vôni, už krabička voňala pri preberaní ako z rozprávky. A ďakujem za darček, urobili ste mi skvelý deň. 

... a takto by som mohla pokračovať. Ale lepšie je raz prelistovať, ako stokrát čítať :)) Verím, že sa zaradíte medzi spokojných bylinkoholikov ;) 

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »