Domov » Žurnál+ » Autor: Peter Hoffmann

Žurnál+

VÝSTAVA SVÄTOHÁJ

Peter H. » Pozvánky a Reportáže / 2015-10-31 11:39:34 /  4 komentáre / 6 lajkov

Na plagáty výstav sú odkazy takže sa dá na ne klikať :) Čo sa týka pridania videa... ešte stále som sa nerozhodol z dôvodov, ktoré som spomínal v článku :D

článok o výstave na Vivaristovi

Komentáre

SkaraZu všetci sa každý deň učíme, každý nejako začína a niekto nezačne vôbec. držím ti palec :)

2015-10-31 11:51:21

Azraelangelo No veru. Len zrovna pri tejto príležitosti by som nečakal, že to bude také :D Však predošlé otvorenia prebehli v pohode... možno za to, že som nemal nejakú predstavu a nič som neplánoval. Ďakujem :)

2015-10-31 11:59:51

LUKAZUZ nič si z toho nerob, dôležité sú obrazy, ktoré si chcel ukázať svetu a podľa fotiek vidno, že bolo čo ukázať. Nabudúce sa lepšie pripravíš... vieš, kde si spravil chybu a už teraz si o ďalšiu skúsenosť bohatší. Na ďalšiu príležitosť spíš si všetko na papier, potom si to zhrň do jednotlivých odsekov (urobíš si z textu akúsi kostru) veľakrát si to prečítaj, precíť svoje myšlienky a aspoň týždeň pred výstavou si to opakuj aspoň 10x za deň podľa tej "kostry"...takto sa naučíš svoj prejav a bude to v pohode...P.S. neuč sa svoj text naspamäť, malo by to vyznieť prirodzene a ak to budeš vedieť zopakovať už tesne pred výstavou vlastnými slovami a zakaždým o niečo inakšie, ale podstata ostane, ešte budeš mať aj lepšiu slovnú zásobu do budúcna...držím palce :-)

2015-10-31 19:08:10

Azraelangelo Ďakujem :) No popravde na výstave ŽIVA som vôbec nemal nič prirpavené... teda vedel som len to že sa poďakujem za účasť a tak ďalej ale teraz mi skoro ani to nenapadlo :D No ale vtedy som neplánoval nič a hovoril som tak ako som to cítil. No teraz mi to tak nevyšlo. Osobne nemám veľmi rád plánovanie... mal som pocit že potom by to už bolo viac menej len divadlo a nebolo by to také úprimné. Tu som asi urobil chybu v tom že som si vzal do gebule že proste budem čítať z knihy od Žiarislava... a už tam bol ten plán že urobím toto... Ale proste celkovo to bolo iné. bol som teraz na to sám. ale to je jendo :) presne tak ako píšeš. na budúce budem lepšie vedieť :)

2015-10-31 19:15:30

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »