SÚŤAŽ: Moja handmade svadba [Prihlásiť tu]

Žurnál+

Víkendové tvorenie

P
Atelier_Lesovik171 predaných ks, 99 hodnotení

Zuzana B. » Tvorba / 2023-05-28 13:00:01 /  1 komentár / 18 lajkov

Tento víkend bolo krásne počasie na všelijaké vonkajšie aktivity, turistiku či nejaké výlety. Ale nie, keď vás dostane alergia a ste prinútený ostať doma. Čo už. Tak sa aspoň zužitkoval čas na nejaké to domáce tvorenie a doplnenie obchodu o nové produkty.

Poprehrabovala som krabice so zvyškovými látkami a ušila som aspoň nejaké nové mašličky. Ono sa to povie, že ,,ušila som", ale popravde to bol viacmenej celodenný proces strihania, šitia a najmä vyšívania. Ale je to pre mňa akási psychohygiena, dokážem sa pri tejto činnosti dať do pohody a beriem to viacmenej ako relax. Čiže popri klasickom upratovaní a varení víkendového obedu (čo boli langoše), som odbehovala k šitiu a vyšívaniu.

Deti zatiaľ hrali hry na telefóne, čiže ich predstava super víkendu bola splnená. :D

 

  • Už dlho mi doma ležal takýto krásny ľan marhuľovej farby. Pôvodne to bola pánska košeľa, ale keďže nemám vo svojom okolí pánov, ktorí by si obliekli košeľu marhuľovej farby, tak išla pod nožnice a vznikla z nej takáto mašlička do vlasov, ktorá je doplnená u ručnú výšivku a tentokrát aj o kamienky ruženínu a perličky.

 

 

 

  • Ďalší prišiel na rad overal, do ktorého by som sa nezmestila ani za svet a keďže si ho ani nikto neprosil, tak išiel tiež pod nožnice. Materiál ľan a bavlna nemohol ísť predsa do koša a tak teda prišli na rad ďalšie mašličky.

 

 

  • Keď už som bola presýtená šitia mašličiek, tak som sa pustila dokončiť výšivku, ktorú som prednedávnom začala a konečne som ju dorobila. :)

 

 

  • No a nakoniec niečo, čo prišlo na rad až niekedy okolo polnoci a tak to aj dopadlo :D Pôvodne som plánovala túto kapsičku na mince alebo iné drobnosti zaradiť do ponuky, ale keďže som urobila pri šití príliš veľa chýb, tak som sa rozhodla, nechať si ju pre seba. Kožený štítok je takisto mnou vyšívaný. Tak možno nabudúce vyjde lepšie. Skúšaním sa najlepšie naučíme. :)

 

 

Tak toľko z môjho víkendu. Síce sme nič vzrušujúce nezažili a okrem dvoch hodín bicyklovania vonku s deťmi sme nikde neboli, ale sú aj také dni... To neznamená, že sú niečim horšie než tie ostatné. :)

Ďakujem za čítanie. ♥

Zuzana

Komentáre

Sandante veľmi milé vecičky toto by som teda za "horšie" strávený víkend určite nepovažovala! :)) aj chceeem takýý :)) ale bez alergie prosím :))

2023-05-29 12:06:20
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Malá ľanová mašľa s perličkami - 15650104_Malá ľanová mašľa s perličkami by Atelier_Lesovik
 Páči sa 21 ľudom
6,50 €
 - Vyšívaná kytica na ľane - 15650145_Vyšívaná kytica na ľane by Atelier_Lesovik
 Páči sa 34 ľudom
14,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »