Domov » Žurnál+ » Autor: Ateliér Micháliková,s.r.o

Žurnál+

Smer

Ateliér M. » Tvorba / 2019-10-05 19:22:42 /  2 komentáre / 8 lajkov

Dnes sa hlasim so žurnálom po pár rokoch.

Som v etape života, kedy prehodnocujem. Vzťahy, život a čo ďalej.  Som v etape, kedy doslova začínam od nuly ,od začiatku. Áno, aj to sa v živote stáva.

Nebola by som to ja,keby som aj v tejto etape nesiahla po tvorbe. Áno, šitie zostáva. Je to moja vášeň a aj keď sa sama seba pýtam v slabých chvíľach: " Tak čo teda by si robila, keby si to mala robiť zadarmo. " Vždy je odpoveď : " Šila. ". Možno preto som to ešte nezabalila, ale veľká vďaka patrí Vám zákazníkom, že ma posúvate ďalej.

Lenže ak sa Vám hobby, koníček stane prácou je tu otázka ako relaxovať.

 

Už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou ako prerábať starší nabytok. Bazáre sú plné použítého nábytku a ak máte obmedzený rozpočet, poskytuje ńespočetné množstvo možností. A tak pri mojej situácií, kedy som mohla prepadnuť depke, som hľadala cestu. Takže Vás tu budem v najbližšej dobe zásobovať článkami ako vznika naše nové hniezdočko.

 

Začíname stolom. Jeden obyčajný stôl, ktorý mi farebne nepasuje do konceptu bytu. A k tomu chuť ísť ďalej.

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Domkasviecky Prajem veľa síl ale s takými pomocníkmi akých máte to bude hračka :-) budem rada keď napíšete skúsenosť s farbami Annie Sloan, tiež plánujem budúci rok niečo zrenovovať, natrieť, tak budem rada keď ohodnotíte prácu s nimi :-)

2019-10-05 19:53:57

Atelier-MM Je to nas prvy pokus. Ako som sa vcera smiala, ze nemozme zacat niecim malym aby sme vyskusali, my skusame hned na ostro. :)

2019-10-06 06:48:42

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Atelier-MM
Atelier-MM
1083 predaných ks, 510 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Štýlové pánske a dámske košele a odevy s tradičnou výšivkou a z prírodných materiálov.

Do 16. 5. Som mimo SK. Na správy budem odpovedať priebežne. Veci skladom viem odoslať najskôr 17.5. Objednávky prijímam na jún.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »