Domov » Žurnál+ » Autor: Hajnalka Lukács

Žurnál+

Keď sa niekto pozerá...

Hajnalka L. » Tvorba / 2018-02-03 20:38:48 /  2 komentáre / 4 lajky

Extravagantné šperky, pre dámy, ktoré sú odvážne...Štýlové náhrdelníky, ktoré dodávajú sebaistotu...Odvážne..To mi znelo v hlave, keď sme  mali ísť fotiť po prvýkrát moje šperky. Keď sa niekto pozerá...Dokonca je to objektív a hľadáčik je zaťažený zaostrovaním na moju tvár..

Teraz bolo to prvýkrát..Mala som robiť modelku na vlastné šperky... To bola najjednoduchšia cesta, ale zároveň pre mňa najťažšia. Nosím svôj jeden quillingový náhrdelník a je to dobrý pocit, ale stáť pred objektívom, nasvietená lampami..to bolo iné..

Pomerne často fotím v rámci oddychu, alebo voľných chvíľ, ale toto bolo pre mňa veľmi ťažké. A ako to dopadlo? Najskôr z paniky som zrušila všetky prípravy a povedala nie... 
Zákazníčky by predsa mali vidieť ako to vlastne na niekom vyzerá- myslela som si, ale dostala som maximálne okno a nebola som schopná chytiť make up do ruky a vykúzliť si niečo na tvár. 
Nebyť JEHO, teraz žiadne fotky nie sú. 

Situácia je taká, že vonku je zima ako na Antarktíde, mne je zima dvakrát viac ako ostatným smrteľníkom, takže vonku sme fotiť nemohli, ale už sa teším na dobré počasie, keď sa už bude dať... Ale pekne po poriadku. Nechala som sa prehovoriť, aj tak som nemala na výber, trápilo ma, že si ľudia ťažko vedia predstaviť ako moje šperky vyzerajú na ľuďoch, aká je ich veľkosť keď sa nosia, atď... Tak sme išli do toho. Jedno svetlo zapnuté, ďalšie zapnuté... A ide sa na to.. Zo začiatku som sa cítila veľmi divne-pravdupovediac- ale vďaka môjmu milému sa mi podarilo uvoľniť sa, tak sme dokázali odfotiť niektoré šperky. Medzitým ako to tu píšem, motýliky mi lietajú v bruchu, predsalen, ja som na fotkách a ako to dopadne..Nakoniec to až tak ani nebolelo.. Z toho vyplýva, že treba smelo vykročiť do nového.

Ale dosť bolo rečí, posúďte sami, či naše úsilie stálo za to... :)
Takto sme fotili..


Komentáre

Jamkapo Super.Nech sa darí.janka

2018-02-03 20:52:00

Aredhel Ďakujem :)

2018-02-03 21:09:10

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Quilling náhrdelník modro-bronzový - 9122789_Quilling náhrdelník modro-bronzový by Aredhel
 Páči sa 6 ľudom
19,- €
 - Quilling náhrdelník mentol a čokoláda - 9126242_Quilling náhrdelník mentol a čokoláda by Aredhel
 Páči sa 5 ľudom
19,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »