Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Lajošová

Žurnál+

Začarovaný svet svadobnej krásy: Pohľad na nevesty, šaty a šperky na výstave

Andrea L. » Pozvánky a Reportáže / 2024-03-08 13:39:45 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Milé moje ❣️

Vedeli ste, že rok 2024 je ideálny na svadbu? Podľa numerológie tohto roku dominuje číslo 8 (2 + 0 + 2 + 4), ktoré symbolizuje šťastné manželstvo a nekonečnú lásku. Zároveň, rok 2024 radíme medzi prestupný, pričom podľa tradície môže 29.2. o ruku požiadať aj žena svojho muža (⁠。⁠☬⁠0⁠☬⁠。⁠)

Nevesty, ktoré sa vydávajú v roku 2024 sa môžu naozaj vyšantiť. V móde sú najrôznejšie štýly s možnosťou transformovania do rôznych podôb...

   Nikdy v histórii svadobných šiat nebolo tak veľa druhov netradičného prekrývania ramien a rúk ako dnes. Dlhé rukávy až po špičky prstov, volániky, závojčeky, balónky, rukavičkové rukávy, rôzne cácorky... S takýmito šatami sa budete cítiť nielen výnimočne, ale výnimočné budú i vaše fotky - so šikovným fotografom urobíte nezabudnuteľne hravé zábery. Netradičný rukáv vám dodá trošku jedinečnej extravagancie, s balónkovým rukávom budete neskonale romantická a pôvabná.

Svadobné náušnice

Svadobné výstavy sú miestom, kde sa snúbenci môžu inšpirovať, objavovať nové trendy a plánovať svoj veľký deň. V unplynulých mesiacoch som mala tú česť byť vystavovateľkou svadobných šperkov a doplnkov na niekoľkých výstavách. Na jednej nádhernej a úspešnej výstave sme mali opäť tú česť zachytiť krásne momenty, ktoré sa odohrávali medzi výstavnými stánkami. Svadobné šaty, ozdoby a šperky – to všetko sme mohli vidieť na vlastné oči.

Svadobná výstava v OC Galéria Košice

3Dekorácie

6.ročník svadobnej výstavy " YOUR DAY, YOUR WAY '' v Prešove ste mohli stretnúť exkluzívnych dodávateľov zo svadobnej oblasti, samozrejme nechýbal ani pestrý sprievodný program, prehliadky a ukážka najnovších trendov svadobných šiat, prehliadka vyšívaných šiat talentovanej Mišeny Juhász.

Ďalšiu atypickú svadobnú nedeľu sme strávili v Poprade. Bola to ozaj krásna, ba začiatku slnečná nedeľa plná úžasných vystavovateľov, rozhovorov, workshopov. Nechýbala ani prehliadka svadobných šiat, unikátna prehliadka ručne vyšívaných svadobných šiat Folkova, a aj módna prehliadka MateWhite. Bolo to magické prostredie, plné krásy, romantiky a očakávania.

Tieto svadobné prehliadky mi otvorili dvere do sveta svadobných šperkov a dali mi príležitosť stretnúť ľudí, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň pre krásu a eleganciu. Som vďačný za túto skúsenosť a teším sa na podobné príležitosti.

Šaty Folkova & moje Náušnice

Pri prehliadke svadobných šiat sme sa ocitli v krajine bielej elegancie. Krásne šaty s krajkou, tylom a perličkami, ktoré sa leskli ako hviezdy na oblohe.

Perlová korunka & Svadobné náušnice

Náušnice

Šaty MateWhite & srdiečkové náušnice

Mohutná korunka od Zingerlatky s mojimi lahučkými náušnicami dokonale ladia

 

Luxusná lahučká tiara, náramok a náušnice z Haute Couture kolekcie

Šaty MateWhite & Náušnice s polodrahokamami

Svadobná výstava v Nestville Taberna - Nestville Park v obci Hniezdne

Foto:https://www.klaudiakirschner.sk/

Korunky

Foto: https://www.klaudiakirschner.sk/

Šperky sú neoddeliteľnou súčasťou svadobného dňa. Krištále, perly, korálky, zlaté a strieborné komponenty - všetko to ste mohli vidieť aj na tejto výstave. Každý kúsok má a bude ešte mať svoj príbeh a svoju jedinečnú hodnotu. 

Tieto fotografie za svadobnej výstavy nám pripomínajú, že svadba je o viac ako len o jednom dni. Je to o láske, o spoločnom budúcnosti a o krásnych momentoch, ktoré sa nesú v srdciach novomanželov navždy. A my sme mali tú česť byť súčasťou toho magického okamihu.

Ak sa chystáte na svadbu, nezabudnite si užiť každý moment a nechať sa inšpirovať krásou sveta okolo vás. A možno práve na jednej zo svadobných výstav nájdete ten správny šperk alebo šaty, ktoré vám budú pripomínať tento nádherný deň navždy!

A čo Vy? Boli ste už na svadobnej výstave?

Kde a ktorá bola pre Vás tá naj?

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Andy.Art
Andy.Art
592 predaných ks, 350 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Navrhujem a RUČNE ŠIJEM šperky a doplnky na rôzne príležitosti.
Všetky šperky sú navrhnuté aj vyrobené na Slovensku výhradne ručne. Som dizajnér a zároveň aj výrobca, čiže celá tvorba prechádza mojimi rukami, od návrhu, samotnú výrobu, fotím a balí

Môžete si objednať custom šperky na mieru - k Vašim svadobným šatám. Stačí mi napísať mail. Rada Vám vytvorím jedinečný a originálny šperk, ktorý vás bude sprevádzať na vašom veľkom dni.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »