Domov » Žurnál+ » Autor: Alena Mikušová

Žurnál+

Tehotenský vankúš ako povinná výbava tehuľky

Alena M. » Tvorba / 2020-01-22 17:00:01 /  5 komentárov / 22 lajkov

 

Tehotenstvo je jedno z najkrajších období v živote ženy. Je to jedinečný čas, ktorý žiadny muž nedokáže zažiť a vcítiť sa do pocitov budúcej mamičky. Každá budúca mamička sa na toto obdobie veľmi teší, plánuje, premýšľa, aké to bude. Máloktorá ale myslí na to, že v tomto období prichádzajú aj trošku nepríjemnejšie momenty, keď bruško začne rásť a ťažiť na našu chrbticu a zavadzať nám pri spaní.V takomto období je dobré siahnuť po skvelej pomôcke, ktorá aj mne v období tehotenstva veľmi uľavila od bolestí chrbtice a dovolila mi spať v pohodlnej polohe.

 

 

Tehotenský vankúš som navrhla a vyrobila tak, aby bol vhodný pre každú mamičku, či už je nižšieho vzrastu, alebo vyššia, pohodlne sa na ňom dokáže uložiť a nájsť si vhodnú polohu. Skladá sa z dvoch častí. Vložky, v ktorej je vatelín a polyesterové rúno, obidve veci sú slovenského pôvodu s certifikátom nezávadnosti. Vrch je prateľný bavlnený poťah, ktorý jednoducho zvlečiete a môžete oprať. Môžete si k nemu dokúpiť aj náhradné obliečky, ak by ste si chceli vankúšik striedať. Látky, ktoré používam na výrobu sú samozrejme tiež s OKOTex certifikátom.

 

 

Na konci vankúša sú šnúrky, ktoré mamička využije neskôr, v období dojčenia svojho bábätka. Vankúš si mamička jednoducho uviaže za chrbtom a môže pohodlne dojčiť svoje bábätko, alebo ho kŕmiť aj z fľašky. Váha dieťatka sa na vankúšiku rozloží a mamička netrpí ani bolesťami chrbtice, krku a nezaťažuje sa ani ruka, ktorá by za normálnych okolností bola pod hlavičkou bábätka. Z vlastných skúsenosti môžem potvrdiť, že vankúš tým, aký je vysoký, krásne pomôže mamičke pohodlne dojčiť.

 

 

Moja dcérka trpela refluxom a vracala sa jej strava späť do úst, tak som ju často aj polohovala na brušku, aby som jej uľavila a naozaj to pomáhalo, dcérka výborne spinkala. Stačilo tunel zviazať, bábätko do vankúšika vložiť a bábätko môže spinkať. Samozrejme treba bábätko sledovať a nenechať ho spinkať na vankúšiku samé.

 

 

Tunel môžete využiť aj ako zábranu v postieľke, aby sa bábätko neudrelo o tyčky, alebo neskôr môže poslúžiť ako mäkká zábrana postele, aby sa väčšie dieťatko neobtieralo chrbátikom o studenú stenu. Skutočne nájdete veľa vyhovujúcich dôvodov, prečo mať tento "valec" doma.

V ponuke nájdete veľa vzorov, ale ak máte záujem o nejaký iný vzor, kľudne mi píšte, pošlem vám vzorovník látok, ktoré sú k dispozícii.
 

Komentáre

taliaa pekné vankúše.

2020-01-18 21:14:37

MirianaOli Užitočná vecička takýto tehotenský vankúš:)

2020-01-23 10:05:42

LubiLove Pekný žurnálik a vankúše sú krásne, verím, že by sa našli aj ďalšie využitia :)

2020-01-23 10:54:55

TvoreNina páči sa mi, že vankúš je niečo jednoduché a pritom využiteľné miesto viacerých pomôcok :)

2020-01-23 16:02:26

S_ako_sperk Tehotenský vankúš je výborná pomôcka, avšak dávala by som si pozor na slovné spojenie "povinná výbava". Mnoho vecí sa tak javí a tehotné ženy a teda budúce matky sú tak zahltené tým, čo všetko by mali mať doma vo výbave, pričom bez mnohých z týchto vecí sa tehotná, rodiaca alebo dojčiaca žena nakoniec zaobíde či ich ani nevyužije. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov :)!

2020-01-23 17:02:51

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Alinkadizajn
Alinkadizajn
1823 predaných ks, 691 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

https://www.sashe.sk/SAShE.sk/journal/na-navsteve-alinka-dizajn-pestrofarebne-doplnky-pre-deti-aj-dospelych

Milé zákazníčky, vaše objednávky sa snažím vybavovať tak rýchlo, ako len dokážem. Je preto pre mňa dôležité, aby vzory a detaily, čo dohodneme v správach, boli záväzné a nemenili ste ich po potvrdení objednávky.

Tovar na objednávku začínam strihať až po prijatí platby.

Doba výroby vecí na objednávku je momentálne 30-40 pracovných dní od pripísania platby na náš účet. Ďakujem, že rešpektujete túto dohodnutú čakaciu dobu. Nedržte sa doby, ktorá je uvedená pri výrobku, je len orientačná.

Vecičky, ktoré sú skladom odosielam ihneď!

Pri objednávke nad 45€ darček v hodnote 2€ zdarma,
pri objednávke nad 80€ darček v hodnote 5€ zdarma,
pri objednávke nad 120€ darček v hodnote 8€ zdarma + neplatíte poštovné.

Faktúru získate k dispozícii ihneď po odoslaní tovaru na vašu adresu po kliknutí na "Objednávky" v elektronickej podobe. Nezasielam ich s tovarom, aby sme ušetrili lesy.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »