Domov » Žurnál+ » Autor: Alena Minarovičová

Žurnál+

Deň narcisov

Alena M. » Zľavy a súťaže / 2020-04-16 19:29:17 /  3 komentáre / 18 lajkov

Dnes,16.4.2020 by sme za bežných okolností stretli na ulici množstvo ľudí s krabičkami,v ktorých by bola kôpka malých,žltých  kvietkov . Videli by sme,ako si ich ľudia s hrdosťou a radosťou pripínajú na kabáty,tričká,blúzky,baretky a vôbec im nevadí,že  tam ostane akási dierka.Koronavírus nám vzal oveľa viac,ako si uvedomujeme.Platí to aj o dlhoročnej finančnej zbierke - Deň narcisov,ktorú každoročne organizuje  Liga proti rakovine.

Vedeli ste,že Liga proti rakovine bola založená 19. januára 1990 v Bratislave a jej prvým patrónom bol Alexander Dubček, predseda Československého federálneho zhromaždenia?

Liga proti rakovine spolupracuje aj na medzinárodnej úrovni s nórskou ligou proti rakovine,českou,maďarskou,rakúskou atď.

Preto si spomeňme  na utrpenie ľudí,ktorí bojujú s rakovinou a v dnešnej dobe sú medzi tými najzraniteľnejšími.My ,ako tvorcovia,aj Vy ako nakupujúci máte v tieto dni možnosť pomôcť ,keďže sa táto akcia nemohla uskutočniť.Ľudia chorí na rakovinu potrebujú financie aj dnes,aby mohli dôstojne prežiť toto obdobie,tak ako My.

Preto venujem z každého predaného šperku 20%  Lige proti rakovine.Peniaze pošlem na transparentný účet.Sama som invalidná dôchodkyňa a viem,aké je to teraz ťažké,napriek tomu chcem aspoň kúskom prispieť.Pridajte sa aj Vy a ukážte,že máte dobré srdce.

AlMina

Komentáre

etedebags Alenka, šperky, ktoré vznikajú pod Vašimi rukami sú veľmi pekné a ja teraz reagujem na túto výzvu. Budem potrebovať náušnice na jednu rodinnú udalosť a dúfam, že sa tento rok uskutoční. Napriek tomu som si vybrala a cením si, že určená čiastka pôjde na horeuvedený účel.

2020-04-17 08:02:182x

AlMina Milá Evička. Ja z celého srdca ďakujem za to,že Vám osud ľudí s onko ochorením nie je ľahostajný.Dobré srdce a solidarita je to,čo si na ľuďoch cením najviac.. ♡

2020-04-17 08:44:001x

natabb Nádherné gesto :-)

2020-04-17 11:35:361x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
AlMina
AlMina
27 predaných ks, 17 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Od 1.4. si môžete šperky objednávať s doručením za týchto podmienok:

✔Platba vopred na účet.Do odvolania ruším možnosť dobierky.

1.✔Zásielku Vám odošlem kuriérom do 48hodín od pripísania platby na účet.
2.✔Zásielku Vám odošlem 1.triedou do 1dňa od pripísania platby na účet . (očakávané doručenie 1-2dni po odoslaní)

3.✔Zásielky odosielam 2x do týždňa (utorok a štvrtok)

4.✔Taktiež je od 1.4.možný aj osobný odber v Nových Zámkoch (platba vopred platí aj pre osobný odber),ak budú dodržané všetky predpísané opatrenia(rúško,rukavice ) .

Šperky odosielam v krásnej,ručne vyrobenej krabičke.Všetky šperky majú zapínanie z chirurgickej ocele vhodné aj pre alergikov.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »