Domov » Žurnál+ » Autor: Anna Agócsová

Žurnál+

Aganka - ručné vyšívanie

Anna A. » Tvorba / 2019-04-15 12:16:02 /  2 komentáre / 8 lajkov

Volám sa Anna a tvorím pod menom Aganka

    Mojou vášňou je vyšívanie. Ručne vyšívam rôzne oblečenia, módne doplnky a iné textílie. Motivuje ma hlavne nadšenie a spokojnosť zákazníkov.
 Môj príbeh s výšivkami sa začínalo v období, keď som začala navštevovať školu. Moja mama aj stará mama ma viedli k tomu aby som sa učila vyšívať. V tom čase bolo prirodzené, že dievčatá sa učili ručné práce. Pestré kvietky, ktoré sa tvorili mojimi rukami ma celkom očarili. 
 Najviac ma inšpirujú vzory. Keď si pozriem na nejaký už mám pred očami kde bude mať miesto. Začala som pripravovať veci ako darček do rodiny, pre kamarátku atď. Ich povzbudenie ma motivovalo k tomu aby som začala vážnejšie sa venovať tejto činnosti. Táto činnosť postupne sa rozrastalo do podnikania, do ktorého nejakým spôsobom sa zapojil každý člen rodiny. Či pri prácach na počítači, či pri rozložení a zložení stánku na jarmokoch.
 Najväčšou podporou pre mňa je moja nevesta s ktorou v posadnutosti výšivkami sme sa našli. Dúfam, že v rodine ona bude tá, kto bude pokračovateľom tohto krásneho remesla. Lebo našou úlohou je postrážiť hodnoty, ktoré nám zanechali naše staré mamy.

    Naše tvorby zdobíme ľudovými vzormi, ornamentmi. V našej ponuke si môžete nájsť dámske tričká, blúzky, šaty, sukne, kabelky, šály a rôzne módne doplnky. Pre pánov ponúkame košele, kravaty, motýliky, šály. Z našej dielne si môžete vybrať aj pre deti tiež ručne vyšívané tričko, sukničku či mikinu.
 Náš sortiment sa stále rozširuje. Pri hotových výrobkoch s radosťou zrealizujeme aj vysnívané oblečenie zákazníka. Na ponúknutý tovar si môžete vybrať veľkosť, farbu a typ vzoru.

Komentáre

OraEtLabora Vďaka za inšpirujúce čítanie! Veľmi múdro píšete a aj pracujete na strážení a zachovaní hodnôt, ktoré nám zanechali naši predkovia :)

Prajem, nech sa Vám to darí!

Lenka

2019-04-16 10:14:21

Aganka Milá Lenka, ďakujem krásne za povzbudzujúce slová :)

2019-04-16 10:33:53

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ručne vyšívaná dámska blúzka - 10593182_Ručne vyšívaná dámska blúzka by Aganka
 Páči sa 6 ľudom
38,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »