Domov » Žurnál+ » Autor: Alzbeta Andrasikova

Žurnál+

Zima s ľanovými obliečkami

Alzbeta A. » Tvorba / 2023-11-06 17:00:02 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Prečo Lucia? Prečo Michaela? Prečo vyššia gramáž? A prečo práve teraz?

     Predstavte si, že sa v zime zobudíte do teplého rána. Cítite sa príjemne a bezpečne, akoby vás niekto objímal. Ste oddýchnutí a plní energie, pripravení začať nový deň.

    Dovoľte mi predstaviť vám našu kolekciu ľanových obliečok Lucia a Michaela, ktorá je navrhnutá s ohľadom na vaše pohodlie, teplejšie noci a uspokojí aj ten najnáročnejší vkus.

   Výber ľanových obliečok s vyššou gramážou 245g/m² je vynikajúca voľba najmä pre ich termoregulačné vlastnosti, komfort a dlhú trvácnosť. S týmito obliečkami si môžete užívať pohodlný spánok v teple počas chladných mesiacov. Aj keď sú ľanové obliečky pevné a odolné, postupom času sa stávajú mäkšie a príjemnejšie na dotyk. Čím viac ich budete používať a prať, tým budú pohodlnejšie a budú rokmi čoraz krajšie.

 

Naše ľanové obliečky Michaela s gramážou 245 g/m² sú ako jedinečná prikrývka, ktorá prináša teplé objatie na jeseň a v zime. Prečo práve tieto obliečky vynikajú v chladnejších mesiacoch?

Teplo a pohodlie: S gramážou 245 g/m² sú obliečky dostatočne husté na to, aby poskytovali príjemné teplo, keď je vonku chladno. Ľanové vlákna majú prirodzenú schopnosť udržiavať teplo, čo ich robí skvelým materiálom v chladných dňoch. Vyššia gramáž ľanu je veľmi obľúbená predovšetkým v zimných mesiacoch, pretože udržiava telesnú teplotu a príjemne hreje.

 

Ľan dýcha: Ľan je známy svojou schopnosťou absorbovať a odvádzať vlhkosť. To znamená, že aj keď teploty klesajú, ľan udržiava vaše telo v suchu a v teple. I keď ľanové obliečky udržujú teplo, sú stále priedušné a umožňujú cirkuláciu vzduchu. Nezvyšujú telesnú teplotu, čo je skvelé pre pohodlný spánok.

Prirodzená odolnosť voči baktériám a alergénom: Ľan má prirodzenú schopnosť odolávať baktériám a alergénom a tak vaše obliečky budú nielen pohodlné, ale aj priateľské k vášmu zdraviu.

Príjemný dotyk: S gramážou ľanu 245 g/m² ponúkajú ľanové obliečky Michaela a Lucia nielen teplo, ale aj príjemný dotyk. Ľanová látka je dostatočne mäkká na to, aby ste sa v nej cítili príjemne, je zjemnená, zmäkčená a vymytá pomocou umelých pemzí (stonewashed). Zároveň je dostatočne pevná na to, aby odolávala každodennému opotrebovaniu. Netreba sa báť, ľanové obliečky nie sú tvrdé, sú veľmi príjemné a mäkké už na prvé pohladenie.

 

Udržateľný materiál: Ľan je prirodzený a udržateľný materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Investovaním do ľanových obliečok prispievate k udržateľnejšiemu životnému štýlu. Dávam si záležať hlavne pri výbere látok, je pre mňa veľmi dôležité, aby ľan, s ktorým pracujeme bol spracovaný a vyrábaný len v Európe. Ľanová látka je ekologicky prijateľná voľba, pretože je vyrobená z prírodných vlákien a má menšiu ekologickú stopu.

Gramáž, ktorá hreje: Vyššia gramáž (245g/m²) znamená hrejivý objem. Kolekcia Lucia a Michaela nie sú len obliečky, je to najmä funkčnosť a pohodlie, ktoré vám poskytne príjemný pocit objatia, keď vonku klesajú teploty.

Zima s eleganciou: Ľanové obliečky LUCIA a MICHAELA sú o spojení príjemného s užitočným. Je to spojenie prírodného a funkčného, ktoré vás zahrieva nielen svojou hustotou ľanových vlákien.

Ľanové obliečky LUCIA a ľanové obliečky MICHAELA sú dokonalým spojením prírodného ľanu a spôsobu, ako si užiť príjemný a pohodlný spánok v zime. Sú teplé, priedušné a odolné. Ak hľadáte kvalitné posteľné prádlo, ktoré vám vydrží roky, ľanové obliečky sú skvelou voľbou.

 

Výnimočná kvalita: Naše ľanové obliečky sú vyrobené so zreteľom na detaily a s dôrazom na kvalitu. Precízne ušitie a spracovanie zaručí ich trvanlivosť a odolnosť, čo je dôležité najmä v zimných mesiacoch, keď sú obliečky viac vystavené opotrebovaniu.

Minimalistický dizajn: Okrem svojich funkčných vlastností sú naše ľanové obliečky aj štýlovým prírastkom do vašej spálne. Ich jednoduchý a elegantný dizajn sa hodí k rôznym štýlom interiéru.

 

Ľanové obliečky si nevyberáte len na túto zimu. Vyberáte si verného spoločníka na dlhé roky. Vyššia gramáž znamená vyššiu trvácnosť a dlhodobý pôžitok. Netreba sa ich báť, ľan telo neprehrieva, nakoľko má termoregulačnú schopnosť, je príjemný a mäkký na dotyk. Už sa nám veľakrát potvrdilo, že kto raz vyskúšal spánok v ľanových obliečkach, v iných už spať nechcel, ako je to u vás?

Na fotkách môžete vidieť ľanové obliečky LUCIA v pieskovej farbe ľanu a MICHAELA v prírodnej farbe ľanu. Máme pre vás dobrú správu, že sme pre vás a na vaše želanie doplnili ďalšie farby 245g ľanu. Vybrať si môžete z nášho vzorkovníka:

Šijeme ich väčšinou na mieru, neváhajte mi preto ešte pred objednávkou napísať, pomôžem vám pri výbere správnej veľkosti. Vaša spokojnosť a pohoda sú pre nás prioritou. Preto tvoríme a šijeme ľanové obliečky, ktoré vám dodajú energiu a pohodlie, ktoré potrebujete pre dokonalý nočný odpočinok. Nenechajte zimu, či už vonku, alebo v srdci narušit váš vkľud a vnútornú pohodu. V našich posteľných obliečkach nájdete bezpečné a teplé útočisko.

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Abreadbag
Abreadbag
3677 predaných ks, 1562 hodnotení

Jedinečný bytový textil, ľanové vrecká, ľanové obrusy, ľanové posteľné obliečky, ľanové utierky, ľanové prestierania vyrobené a šité na Slovensku z certifikovaného 100% ľanu a ručne tkaného ľanového plátna, s láskou k tradíciám a prírode

Milí moji zákazníci.
Faktúru za zaplatený tovar nájdete v elektronickej podobe hneď pri vašej objednávke na SAShE, ďakujeme, že môžeme spoločne takýmto spôsobom chrániť našu prírodu a životné prostredie ♥


Pôvodné meno kikasa

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ľanové obliečky Michaela - 13077596_Ľanové obliečky Michaela by Abreadbag
 Páči sa 111 ľudom
110 €
 - Ľanové obliečky Lucia - 13855347_Ľanové obliečky Lucia by Abreadbag
 Páči sa 51 ľudom
58 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »