Domov » Žurnál+ » Autor: Alzbeta Andrasikova

Žurnál+

Osušky, ktoré pohladia vašu pokožku a zmysly

Alzbeta A. » Tvorba / 2023-11-19 18:21:45 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Kedysi dávno, keď ešte nikto nepoznal bavlnené uteráky a osušky, boli ľanové osušky tým najcennejším pokladom v každej domácnosti. Dlhé roky sa naši predkovia opierali o tento prírodný klenot, ktorý dokázal osušiť nielen ich telá, ale im aj dodal pocit pohodlia a pomohol stíšiť myseľ.

Snažíme sa vrátiť späť čas a ukázať vám, že ľanové osušky sú stále viac než len kus látky na utieranie a osušenie pokožky.
Naše ľanové osušky sú ušité z kvalitného ľanového materiálu s vaflovou väzbou, ktorý je známy svojou vysokou absorpčnou schopnosťou a rýchlym schnutím. Vďaka tomu sú tieto osušky perfektnými spoločníkmi pre vaše každodenné rituály – od ranného osvieženia, po pokojný záver dňa.

Šijeme ich pre vás v rôznych farbách, každý kúsok je pre nás výzvou a zároveň príležitosťou, aby sme dokázali preniesť svoje nadšenie a lásku k prírodným materiálom aj k vám.

Investovanie do ľanových vaflových osušiek znamená investovanie do seba samého a do svojho pohodlia. Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť a nechajte sa obaliť prírodným šarmom, ktorý dokáže ponúknuť ľan.

Naše ľanové vaflové osušky a uteráky sú dostupné v rôznych farbách, aby sme dokázali vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Od jemných odtieňov až po výrazné a živé farby, u nás si každý príde na svoje.
Som presvedčená, že ľanové osušky spolu s uterákmi sú jedným z najlepších darčekov, ktorý môžete dať sebe, alebo svojim blízkym. Sú to darčeky, ktoré dokážu priniesť radosť a pohodlie každý deň.
Na požiadanie vám ich vieme vyšiť výšivkou s monogramom, alebo s vašim textom.

Vaflové uteráky a osušky majú nerovnomerný povrch v kombinácii s inovatívnym dizajnom, ktorý zachytáva vlhkosť, rýchlo a účinne absorbuje akúkoľvek vodu, preto je ich savosť až o 40% vyššia ako u bežných uterákoch a osuškách. Ľan poskytuje účinné prúdenie vzduchu a tak môžu schnúť oveľa rýchlejšie ako ostatné uteráky, či hrubé osušky a vy sa tak vyhnete ich nepríjemných pachom z vlhkosti. Vaflová väzba im dodáva jemnú vizuálnu a hmatovú textúru, ktorá doplní súčasnú modernú kúpeľňu.

Ľanové uteráky a osušky sú prirodzene antimikrobiálne, ekologickejšie, odolnejšie a prirodzene omladzujú pokožku. Tým, že ich štruktúra je nerovnomerná, poskytnete svojej pokožke jemnú masáž.

Ľanová vaflová väzba potláča živé baktérie a huby, stimuluje prietok krvi a podporuje relaxáciu. Vaflové ľanové uteráky a osušky sú zároveň hypoalergénne , vďaka svojim prírodným vláknam a výrobnému procesu vám môžu pomôcť vyhnúť sa bežným alergickým reakciám vyskytujúcim sa v iných látkach, s iným materiálovým zložením. Okrem toho sú ľanové osušky ľahké a nie sú tak objemné, ak sa chystáte na letnú dovolenku, s deťmi na prázdniny k vode, vo vašej batožine vám ušetria až o polovicu viac miesta, než klasické uteráky a osušky. Oceníte to aj na pláži, kde si ich rýchlo môžete zbaliť do plážovej tašky. 

Vo fitku sú vaším praktickým spoločníkom. Sú ľahké a skladné, ľahko sa vám zmestia do vašej športovej tašky. Ich jemná, prírodná ľanová štruktúra je šetrná k vašej pokožke a dokonale absorbuje vlhkosť. Budú vašim verným partnerom na vašej ceste za lepšou fyzickou kondíciou a sú kompaktným riešením pre moderného, aktívneho človeka.


Šijeme ich v týchto farbách ľanovej vafloviny:

Jeseň nás stále láka na prechádzky a jesenné výlety, ich kompaktný dizajn a ľahkosť materiálu, z ktorého sú ušité, vám umožní ušetriť viac miesta v cestovnej batožine, kamkoľvek pôjdete. 

 

Blížia sa Vianoce a naše výrobky sú darčekom, ktorý prináša teplý dotyk pohodlia. V tomto sviatočnom období, keď v srdciach pulzuje radosť, vzájomná láska, je to viac než len darček.  Ľanové osušky a uteráky prinášajú nielen praktický prospech, ale aj dotyk láskavej starostlivosti. Pretože darčeky by mali priniesť dotyk lásky, ktorý prekvapí, rozžiari a zostane v srdciach na dlhé roky. Sú to darčeky, ktoré hovoria o starostlivosti o blízkeho človeka, o pochopení jeho potrieb a o snahách priniesť mu každodennú pohodu a radosť.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Abreadbag
Abreadbag
3677 predaných ks, 1562 hodnotení

Jedinečný bytový textil, ľanové vrecká, ľanové obrusy, ľanové posteľné obliečky, ľanové utierky, ľanové prestierania vyrobené a šité na Slovensku z certifikovaného 100% ľanu a ručne tkaného ľanového plátna, s láskou k tradíciám a prírode

Milí moji zákazníci.
Faktúru za zaplatený tovar nájdete v elektronickej podobe hneď pri vašej objednávke na SAShE, ďakujeme, že môžeme spoločne takýmto spôsobom chrániť našu prírodu a životné prostredie ♥


Pôvodné meno kikasa

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ľanové osušky  - 12207645_Ľanové osušky by Abreadbag
 1 komentárov
 Páči sa 128 ľudom
39 €
 - Ľanová osuška (Biela) - 15011369_Ľanová osuška (Biela) by Abreadbag
 Páči sa 35 ľudom
39 €
 - Ľanová vaflová osuška - 16127415_Ľanová vaflová osuška by Abreadbag
 Páči sa 24 ľudom
39 €
 - Ľanový vaflový uterák - 16127485_Ľanový vaflový uterák by Abreadbag
 Páči sa 25 ľudom
23 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »