Domov » Žurnál+ » Autor: Alzbeta Andrasikova

Žurnál+

Jeseň nielen s ľanovými obrusmi

Alzbeta A. » Tvorba / 2023-10-05 13:00:02 /  12 komentárov / 20 lajkov

Och, jeseň! Toto čarovné ročné obdobie prichádza so svojou vlastnou sériou farieb, vôní a príbehov. Tak si pripravte horúcu čokoládu a pohodlne sa usaďte, pretože toto bude článok plný farieb, emócií a dobrej nálady. Keď vonku padajú listy a teploty klesajú, nič nezlepší náladu a atmosféru viac, ako dobré jedlo a útulný interiér.

Jeseň je obdobím zmien a farieb, nechajte sa unášať týmto úžasným ročným obdobím. Je to čas, keď chladné rána vstupujú do vášho života, a vy hľadáte útočisko v teple domova a v dobrej spoločnosti. Zbožňujeme túto časť roka, kedy listy menia farbu a vôňa čerstvého pečiva nás zvádza sadnúť si k šálke teplého čaju.

Ľanové obrusy dodajú vášmu stolu štýl a eleganciu. Dokážu vytvoriť ten správny podklad pre vašu jesennú inšpiráciu a prestretie stola. Sme si istí, že nájdete farbu, ktorá bude ladiť s tou vašou Jeseňou.
Sme hrdí na našu paletu farieb, ktorú stojí za to objaviť.

Ak ste fanúšikom hry farieb, jeseň je vaším obdobím. Šťavnaté oranžové, hlboké bordové, zemité hnedé… to všetko sú farby, ktoré jeseň prináša. A naše ľanové obrusy?

Jednofarebné ľanové obrusy sú ako čisté plátno, na ktorom môžete vytvoriť svoje vlastné farebné umenie. Jesenné dekorácie, sviečky, obrúsky, kvety – všetko to bude vynikať.

Stôl prestáva byť len miestom na podávanie jedla, stáva sa centrom pozornosti. Naše obrusy dávajú týmto okamihom eleganciu a spájajú hostí do jedinečnej atmosféry.

Jesenné tekvičky, sfarbené listy a gaštany sú skvelým dekoračným prvkom. Položte ich na biely obrus a nechajte ich vyniknúť. Biela farba obrusu pridáva kontrast a zvyšuje vizuálny efekt týchto prírodných dekorácií.

Ak predsalen hľadáte niečo farebnejšie a jesenné, krásne obrusy s potlačou a s autorskou kresbou na ľane môžete nájsť u Gnatural

Zdenku obdivujem už veľmi dlho, jej autorská potlač je tlačená jej tlačiarňou, certifikovanými ekologickými farbami. Máte chuť preniesť jeseň aj do bytových dekorácii a doplnkov? Pozrite tento nádherný Jesenný vankúš 

Jeseň je krásna, no niekedy aj mrazivá, rýchlejšie sa stmieva a tu prichádzajú na rad sviečky.
Postavte ich do stojanov, sklenených pohárikov, ako podklad použite biely ľanový obrus. Vytvoríte tak príjemnú a teplú atmosféru. Biely obrus bude pôsobiť ako nepokreslené plátno, na ktorom sviečky vytvoria pôsobivé svetelné efekty.

Ručne vyrábané drevené svietniky kombinované aj s kovovými komponentami má aj DRAPPFRANTISEK a z keramiky nám učarovali Jankine od JANAFABRY

Je ten správny čas na teplé nápoje, knihy a rozhovory pri ich svetle. Naše ľanové obrusy toto obdobie ešte viac skrášlia. S nimi prichádza pohodlie a štýl, ktorý vám umožní jesenné chvíle stráviť tak, ako si zaslúžite.

Naše ľanové obrusy sú pre váš stôl ako teplý jesenný sveter. S nimi si zabezpečíte pohodlie, dotyk jesennej romantiky, ktorý je v tejto sezóne jednoducho nevyhnutný. Áno, sú krásne, ale sú aj praktické! Ľanová látka je odolná voči škvrnám, takže sa nemusíte báť prípadných nehôd.

Povedzme si to nahlas – ,,Aj tvoje sendviče si zaslúžia štýlový podklad"!

Nezabudnite sa s nami podeliť o vaše jesenné dobrodružstvá! A ak niečo potrebujete, sme tu pre vás. Vaša jesenná pohoda a naše obrusy – to je kombinácia, ktorú budete milovať! Ako hovoríme my: „Jeseň je tu a obrusy sú na stole. Nič iné nepotrebujeme!“ 

S ich prítomnosťou sa stôl stáva miestom, kde sa stretávajú rodina a priatelia, kde sa vytvárajú spomienky a rozprávajú príbehy. Váš domov je miestom, kde trávite dôležité chvíle so svojimi blízkymi. Preto by mal byť taký, aký ho milujete.

Jeseň je obdobím, keď si uvedomujeme hodnotu jednoduchosti, tepla a spoločnosti. Ďakujeme, že môžeme byť súčasťou vašich jesenných príbehov. 

Takže, v tejto jesennej sezóne si vychutnajte čas, užite si chvíle s rodinou a priateľmi, oslávte život a obklopte sa jeho krásou. Napríklad aj podporou šikovných značiek zo SAShE, nám učaroval tento krásny jesenný veniec v kombinácii s technikou MACRAMÉ od nisi.studio a tieto jednoduché a minimalistické sviečky od Zlatý nektár zo včelieho vosku. Akých šikovných tvorcov máte radi vy? 

Verím v spojenie medzi prírodou a ľuďmi, medzi eleganciou a pohodlím. Verím vo vytváranie produktov, ktoré vo vás zanechaju stopu, príjemný pocit, lásku, s ktorou boli vyrobené. Verím v spájanie a spoluprácu s umelcami, remeselníkmi, pretože všetko, čo robia, robia pre nás - pre verných zákazníkov, ktorí s nami cítia tú istú vášeň pre krásu a kvalitu. Vďaka vám môžeme pokračovať v tom, čo robíme, a prinášať vám tie najlepšie produkty pre váš domov. ĎAKUJEME!

 

Vaša Betka.

 

FOTO: Majka Jurčová 

Komentáre

Gnatural Jaaj Betka...jeseň to je moje naj obdobie ;) Ďakujem ti krásne za pekné čítanie, fotky a aj za pripomenutie našej tvorby. Nech sa ti darí v tvojom ľanovom tvorení.

2023-09-25 18:32:012x

mina289 Kráásne čítanie, fotečky aj vecičky. A Vaše ľanové obrusy sú už len dokonalou čerešničkou na torte ♥️

2023-10-05 20:29:321x

Abreadbag @Gnatural milá Zdenka, obdivujem Tvoju tvorbu už veľmi, veľmi dlho ❤️ to ja Tebe veľmi pekne ďakujem a želám Ti rovnako, nech sa vám darí, nech máš veľa nápadov a kreatívnych chvíľ ❤️

2023-10-05 20:44:50

Abreadbag @mina289 veľmi, veľmi pekne ďakujeme za krásne slová, veľmi nás to potešilo ❤️

2023-10-05 20:45:461x

nisi.studio Naozaj prekrásne a s citom napísaný článok, Betka, ďakujem aj za spomenutie...prajem veľa krásnych jesenných chvíľ, prírodných inšpirácií a tvorivého nadšenia ❤️

2023-10-05 21:26:061x

soul.LIGHT Nádherná atmosféra žurnálu a ten venček je top ♥️

2023-10-06 09:16:161x

zlatynektar ďakujeme krásne, Betka :)

2023-10-06 09:33:011x

JanaFabry Betka, ďakujem za spomenutie mojej tvorby. Nech sa darí aj naďalej a tvoje ľanové vrecúška na chlieb sú úžasné,len tie používam .

2023-10-06 09:51:091x

preTvor krásne naladenie na jeseň! Ďakujem. :) ♥

2023-10-10 10:55:591x

Abreadbag Všetkým vám veľmi pekne ďakujeme, za váš čas, za krásne slová, veľmi ma to potešilo ❤️

2023-10-13 16:07:40

Teresin Musím tiež pochváliť fotky, absolútne dokonalé :)

2023-10-14 18:29:071x

Abreadbag @teresin, veľmi pekne ďakujem v mene Majky Jurčovej, ktorá nám ich nafotila ❤️

2023-11-06 19:35:271x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Abreadbag
Abreadbag
3677 predaných ks, 1562 hodnotení

Jedinečný bytový textil, ľanové vrecká, ľanové obrusy, ľanové posteľné obliečky, ľanové utierky, ľanové prestierania vyrobené a šité na Slovensku z certifikovaného 100% ľanu a ručne tkaného ľanového plátna, s láskou k tradíciám a prírode

Milí moji zákazníci.
Faktúru za zaplatený tovar nájdete v elektronickej podobe hneď pri vašej objednávke na SAShE, ďakujeme, že môžeme spoločne takýmto spôsobom chrániť našu prírodu a životné prostredie ♥


Pôvodné meno kikasa

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ľanový obrus - 12809954_Ľanový obrus by Abreadbag
 Páči sa 59 ľudom
42 €
 - Ľanová štóla - 13938376_Ľanová štóla by Abreadbag
 Páči sa 37 ľudom
18 €
 - Ľanový obrus - 13938586_Ľanový obrus by Abreadbag
 Páči sa 36 ľudom
42 €
 - Ľanový obrus - 14248429_Ľanový obrus by Abreadbag
 Páči sa 50 ľudom
30 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »