Domov » Žurnál+ » Autor: Eleonóra Abrahámová

Žurnál+

Výstava Patchworkové Vianoce

Eleonóra A. » Pozvánky a Reportáže / 2018-11-13 20:09:18 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Srdečne vás pozývam na predvianočnú výstavu "Patchworkové Vianoce" do Strediska kultúry na Vajnorskej ul. 21 v Bratislave. Výstava sa uskutoční v malej výstavnej miestnosti tohoto strediska a je spojená s predajom. Verím, že nás navštívite a možno tam nájdete nejaký vianočný darček pre svojich blízkych. Tešíme sa na vás! Pre mimobratislavské návštevníčky odporúčam spojiť návštevu našej výstavy napríklad aj s návštevou Vianočných trhov v bratislavskom Starom meste. Tento rok začali už 23. novembra 2018.
Malé upozornenie pre návštevníkov: nenechajte sa odradiť stavebným ruchom. V tesnom susedstve Strediska kultúry, prebieha rekonštrukcia susediacej budovy. Stredisko kultúry funguje aj naďalej v nezmenenom režime, takže prístup na výstavu je napriek stavebným prácam možný pôvodným hlavným vchodom (je viditeľný vďaka transparentom "Kulturák otvorený").

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

A.No.tvorenie
A.No.tvorenie
154 predaných ks, 84 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Srdečne Vás vítam v mojej galérii. Predstavím v nej moje diela a umožním vám tak vidieť svet mojimi očami. Verím, že sa sem budete radi a často vracať a že si vždy nájdete dielo, ktoré sa Vám zapáči. Za návštevu ďakujem, Norika.

Poštovné platím za vás pri: objednávke nad 80 €, platbe na účet vopred a odoslanie balíka NA POŠTU.
Takmer všetko je pripravené na odoslanie.


Pôvodné meno A.No.HandArt

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »