Domov » Žurnál+ » Autor: Jaroslav 5ive concrete

Žurnál+

Zrodili sme sa!!!

Jaroslav 5. » Nové výrobky / 2017-09-16 21:24:15 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

Prvým naším krokom bol zrod myšlienky tvoriť niečo vlastné, niečo čo budeme milovať. Toto bola len malá časť zo začiatku tvorby celej myšlienky. Pretože betón som si zamiloval už od strednej školy, voľba bola pomerne rýchla. Na vysokej škole som sa do neho zahĺbil (viem ako sa správa a dokonca častokrát viem aj prečo).
Dnes po dlhých mesiacoch tvorby, skúšania, testovania, tvorby obalu a celej koncepcie, máme základnú kolekciu z betónu, ktorú budeme postupne rozširovať, aby si každý našiel niečo svoje.
V našich výrobkoch bude obsiahnutá geometria, pretože ju milujeme. Vieme že to môže znieť čudne, ale naša minimalistická geometria je nedokonalá vďaka ručnej práci. A to je to najkrajšie.
Sme si vedomí že betón je chladný, ale zato tvrdý a neutrálny materiál so skutočnou prítomnosťou. Dotvoríme ho tak, aby vo vás vzbudzoval nadšenie a hlavne úsmev na tvári.
Každý náš výrobok, vyrobený v našej malej dielni, má svoj vlastný príbeh a vlastnú dušu. Každý bude unikátny, presne ako my.


5ive laboratory

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
5ive
5ive
323 predaných ks, 96 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Každý náš betón vyrobený v našej malej dielni, má svoj vlastný príbeh a vlastnú dušu. Každý bude unikátny, presne ako my.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Betónový kvetináč Rhombico - biely - 8558197_Betónový kvetináč Rhombico - biely by 5ive
 Páči sa 6 ľudom
14 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte