Domov » Žurnál+ » Autor: Lenka Karasová

Žurnál+

Vitajte vo svete SIUS

Lenka K. » Nové výrobky / 2019-01-05 12:14:56 /  2 komentáre / 9 lajkov

Hravé, originálne, plné farieb a potlačených vzorov. Také sú moje kabelky značky SIUS.

Už od čias vysokej školy, kde som najprv študovala Fashion design a následne Design módnych doplnkov, ma neuveriteľne bavilo a napĺňalo vytvárať nové kabelky, tašky, opasky, ba dokonca aj topánky. Naučila som sa mnohé o spracovaní kože, ako s ňou pracovať, čo všetko je možné s ňou vytvoriť a ako ju prepojiť s novými technológiami tak, aby vzniklo niečo originálne. Po skončení školy som si našla zamestnanie, ktoré nebolo úplne to, čo som vždy chcela robiť. Vo vnútri som stále prahla po vlastnej tvorbe a tak som sa rozhodla opäť sa k tomu vrátiť. Raz by som opäť chcela pracovať s kožou, avšak teraz mi to moje priestorové možnosti neumožňujú. Rozhodla som sa tak začať s koženkovými kabelkami, do ktorých pretvorím moje predstavy.

Mnohé ženy uprednotňujú jednofarebné doplnky, aby sa dali jednoducho kombinovať so zvyškom outfitu. Pre mňa je zaujímavá kombinácia práve výraznej pestrej kabelky a doplnkov, ktoré sú doplnené jednoduchým, napríklad iba jednofarebným oblečením. A práve také kabelky vyrábam. Hravé ale zároveň praktické tvary s originálnymi autorskými potlačami, doplnené o kvalitné talianske kovania a zipsy niklovej farby, české koženky a precízne spracovanie. 

Moja prvá kolekcia je nazvaná ORCHID COLLECTION. Podľa vzoru orchideí, ktoré kabelky spestrujú. Potlač je vyrobená kvalitnou technológiou slovenskej výroby, vďaka čomu je odolná voči oteru. Ako prvé som vytvorila tri tvary crossbody kabeliek. Postupne by som chcela pridať aj ruksaky, či bloky na písanie. 

Prvou crossbody kabelkou je SLIM bag. Táto kabelka je prehnutá na polovicu a doplnená dvoma kovovými zipsami, vďaka čomu je bezpečnejšia proti vykradnutiu ako iné. Doplnená je dlhým odnímateľným popruhom na karabiny, ktorý je netradične zapnutý o telo kabelky a pomocou ktorého sa dá kabelka ľahko použiť aj z druhej strany. Vďaka tomu budete mať dve kabelky v jednom.

Druhou crossbody kabelkou je DINKY bag. Kabelka sa vpredu zapína pomocou karabiny, vďaka čomu je taktiež veľmi bezpečná proti vykradnutiu. Jej odopínanie by ste si vždy všimli. Vo vnútri je doplnená aj o magnetické zapínanie. Klopa má kovový zips, čo vytvára malú kapsičku na tajné vecičky. Doplnená je dlhým odnímateľným popruhom na karabiny, ktorý je netradične zapnutý o klopu kabelky.

A treťou crossbody kabelkou je CUTE bag. Tá ma použité magnetické zapínanie medzi klopou a telom. Klopa má tiež kovový zips, čo vytvára malú kapsičku na tajné vecičky. Telo kabelky je vystužené pevnou výstužou, ktorá krásne drží tvar. Doplnená je dlhým odnímateľným popruhom na karabiny, ktorý je opäť netradične zapnutý a to o boky kabelky.

Všetky kabelky mi nafotila šikovná Slávka Gajdošíková z Dubnice nad Váhom, ktorej mockrát ďakujem. 

Viac o značke a všetky moje kabelky si môžete prezrieť na https://www.sashe.sk/-SIUS-

Komentáre

Softwille Krásna práca:)

2019-01-05 12:28:02

-SIUS- Mockrát ďakujem =)

2019-01-09 17:49:45

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
-SIUS-
-SIUS-
26 predaných ks, 15 hodnotení

Tašky pod značkou SIUS sú spojením ekologických materiálov, originálnych autorských potlačí, hravého tvaru a kvalitného spracovania. Byť štýlová a zároveň ekologická sa dá a to práve s kabelkami SIUS.

Informácie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - DINKY bag - biela s modrou potlačou na klope - 10720652_DINKY bag - biela s modrou potlačou na klope by -SIUS-
 Páči sa 6 ľudom
43,- €
 - SLIM bag - čierna s čiernobielou potlačou - 10271080_SLIM bag - čierna s čiernobielou potlačou by -SIUS-
 Páči sa 10 ľudom
54,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »