Domov » Žurnál+ » Autor: Lenka Karasová

Žurnál+

Ekologická kabelka na mieru

Lenka K. » Tvorba / 2020-09-25 17:00:01 /  2 komentáre / 11 lajkov

 

So sociálnymi sieťami som nikdy nebola nejaká veľká kamoška, ale v poslednom čase sme si na seba začali celkom zvykať. Na instagrame ma začalo baviť sledovať ľudí a blogerov, na ktorých je hneď vidieť, že sú to ľudia so správnymi hodnotami a pohľadom na svet. Snažia sa pomáhať, šíriť medzi ľudí ohľaduplnejší spôsob života k prírode a tiež podporovať našich domácich výrobcov. A keď to vedia ešte podať zaujímavými fotkami, je to bomba.

 

 

Jednou z mojich najobľúbenejších blogeriek, ktorá má všetky spomínané vlastnosti a má krásne farebné fotografie, je Stylemon. A tak som jej raz s malou dušičkou napísala email, žeby som jej veľmi rada vytvorila kabelku z washpaperu podľa jej predstáv. Na moju veľkú radosť mi odpísala, že ma rada podporí a že už jednu takú predstavu má. Chcela kabelku s trendovým zebrím vzorom v pastelovo fialovej farbe. Niekto by si možno povedal, že taká kombinácia bude trochu moc, ale ja som si ju hneď predstavila a vedela som, že bude štýlová a neprehliadnuteľná ako žiadna iná. Tvar kabelky nechala na mne, akurát chcela, aby bola crossbody. Typ kabelky, ktorý mám jednoznačne najradšej. Keďže som chcela, aby bola naozaj výnimočná, vytvorila som jej úplne nový tvar, ktorý som v ponuke ešte nemala.

 

 

A tak vznikla SWEET BAG. Táto crossbody kabelka má klopu s kovovým zipsom, čo vytvára moju obľúbenú malú kapsičku, magnetické zapínanie, navrchu aj praktickú rúčku do ruky, široké dno a jednoduchý tvar. Je to skvelá kabelka, do ktorej sa zmestí množstvo našich vecičiek. Potlač som vytvorila a napasovala priamo do strihu kabely, aby konečný vzhľad vyzeral čo najlepšie.

 

 

Keď mi potlač prišla a kabelku som ušila, asi 5 minút som na ňu pozerala a premýšľala, či sa bude Stylemon páčiť. Po odoslaní som netrpezlivo čakala na jej reakciu. Keď mi prišiel email, že zostala až zaskočená a kabelka je úžasná, mala som takú radosť, že sa mi chcelo skákať až po strop. Stihla s ňou už nafotiť aj niekoľko krásnych farebných fotiek, ktoré dokazujú, že aj s netradičnými kabelkami dokážete vytvoriť nádherné outfity. Mne osobne sa veľmi páčia. Ani sama som netušila, ako sa to dá skombinovať. Hold, Stylemon to s farbami naozaj vie.

 

 

Ak máte aj vy nejakú špeciálnu predstavu o vzore, farbe, či tvare vašej kabelky, poprípade ruksaku a chceli by ste ju mať vytvorenú z ekologického materiálu, napíšte mi a určite spolu niečo vymyslíme.

Vaša Lenka.

Komentáre

ButterflyHandMade Perfektné. Keď sa ženy podporujú, dejú sa zázraky ♥️

2020-09-25 18:08:26

MirianaOli Zaujímavá, krásna; fialovú milujem:)

2020-09-26 13:45:35

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
-SIUS-
-SIUS-
23 predaných ks, 13 hodnotení

Tašky pod značkou SIUS sú spojením ekologických materiálov, originálnych autorských potlačí, hravého tvaru a kvalitného spracovania. Byť štýlová a zároveň ekologická sa dá a to práve s kabelkami SIUS.

Informácie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kabelka SWEET BAG - čierna s matným leskom - 12213178_Kabelka SWEET BAG - čierna s matným leskom by -SIUS-
 Páči sa 27 ľudom
50,- €
 - Kabelka SWEET BAG - bronzová hnedá - 12248231_Kabelka SWEET BAG - bronzová hnedá by -SIUS-
 Páči sa 22 ľudom
47,- €
 - Kabelka CUTE bag - čierna s matným leskom - 12255481_Kabelka CUTE bag - čierna s matným leskom by -SIUS-
 Páči sa 12 ľudom
49,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »