Domov » Fórum » Otázky a odpovede » Čo so zákazkou, keď kupujúca/predávajúca robí veľmi podobné veci...

Čo so zákazkou, keď kupujúca/predávajúca robí veľmi podobné veci...

Otázky a odpovede

 
TatianaH-art | 2015-04-08 23:03:211x

Prisla mi zakazka na gumicku, od predavajucej, ktora robi v podstate take iste veci. Podla mna robi urcite krajsie, nechapem preco si chce odo mna objednat. Nejak sa mi to nepaci..... Zrusit zakazku?

Tato moja otazka posobi, ze nechcem predat :-D ale zase mi ta zakazka prid dost divna.

farbi | 2015-04-09 00:29:293x

Bojíš sa, že chce zblízka okukať tvoju techniku? :)

Možno by si sa to mala spýtať jej na rovinu ale taktne a záhada by bola vyriešená :)

TatianaH-art | 2015-04-09 07:42:51

:-D okukat techniku snad nie, ved ma krasne veci a myslim, ze techniku zvlada na jednicku.

em-er-ka | 2015-04-09 08:31:594x

ak by nepredávala tu, tak ani nevieš, čo robí a akú má prácu... myslím kvalitu...potvrdila by si objednávku tak ako každému inému... nerieš to...

kukullka | 2015-04-09 08:37:306x

Ja by som to riešila ako každú inú zákazku. Sama som si objednala od predávajúcich, ktoré robia to isté čo ja a nič za tým nebolo. Proste mi tá vecička učarovala a chcela som ju mať doma. Určite by som to vedela vyrobiť aj ja, ale nie s tým čarom ako oni. Mám ich stále pri sebe a robia mi veľkú radosť a nemám potrebu opakovať a obkukávať i keď pri servítkovej technike je to pravdepodobné, že sa vyskytnú i podobné veci, nakoľko materiál na výrobu je rovnaký. Ale na druhej strane môže sa stať všeličo a ak máš taký vnútorný pocit, musíš rozhodnúť sama :-)

ADANA | 2015-04-15 11:46:06

Ak môžem sa k tejto téme vyjadriť, tiež by som v "tomto" nevidela nič neobvyklé...

Mnohí ovládame rôzne techniky na rozličnom stupni pokroku, takže ak sa predávajúcej niečo páči, možno sama by si na niečo také netrúfla a pritom po danej veci zatúžila ju vlastniť...

Beautyhome | 2015-04-15 21:26:051x

Aj ja si objednávam veci čo viem vyrobiť, sama ale nestíham, potom ich farbím prešívam či použijem ako súčasť niečoho ale toto b som zamietla...môže v tom byť zámer...

TatianaH-art | 2015-04-15 21:30:17

ja potom kazdopadne dam vediet ako to dopadlo.... Som to odklikla a zajtra idem na postu, nemam z toho dobry pocit. Nema odo mna co odkukat, fakt teda nie, robi krasne veci. Dufam teda, ze to dopadne dobre.

rathrak | 2015-04-16 10:12:34

ja by som v tom nic zle nehladala, mna tesi kupovat si veci od ludi ktori robia hoc aj to iste ako ja. sak co kazdy do toho davame kus seba tak aj keby sme robili uplne rovnake motivy tak rovnake nebudu :) to je to caro :)

zuzkaaaaa | 2015-04-17 10:05:194x

Tiež by som to riešila ako klasicku objednávku...ja tiez som sama objednávala veci, ktoré sama vyrábam....poznáte to...obuvnikove deti chodia bose...

TatianaH-art | 2015-04-17 13:33:031x

Dala som to, tak cakam odpoved, ale mozno sa jej ani nedockam, neviem :-)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.