Domov » Fórum » Otázky a odpovede » Čo som spravila zle?

Čo som spravila zle?

Otázky a odpovede

 
jajumiba | 2013-10-14 09:03:051x

Práve mi bol deaktivovaný včerajší žurnál v kategorii zľavy. Nerozumiem prečo. Bolo tam všeho- všudy 5 slov , že dávam zľavu a kolko percent.Snáď som tým niekoho neurazila... Kde som čo porušila, vysvetlite mi, nech to už nabudúce teda nerobím...

jklmn  REDAKCIA  | 2013-10-14 09:22:238x

ak je minimálna dĺžka žunálu 400 znakov, asi na to je nejaký dôvod a neznamená to, že doplnenie piatich slov 300 bodkami je v poriadku.

jajumiba | 2013-10-14 09:31:2811x

Á, tak o bodky išlo ... som sa zľakla, čo som urobila zle.. Ďakujem za vysvetlenie, posnažím sa nabudúce k zľave napísať pár riadkov. Hoci tam nie je veľa čo písať...že. Napokon odkukala som to od skúsenejších, čo tu sú už dlhšiu dobu, tak som myslela že je to v poriadku..

Michaela74 | 2013-11-11 06:45:59

Dobry den, prave som si precitala, ze mi prisla sprava, ale ked som si o otvorila, bolo napisane, ze mail mol zruseny z dovodu porusenia podmienok, tak sa Vas cchem opytat, ze ako som porusila podmienky, dakujem, m.

PS-Handmade | 2013-11-11 10:44:451x

Ty si ich neporušila Miška, ale ten pán, čo správy posielal. my sme to stihli prečítať ešte pred vymazaním od redakcie, boli to dáke reklamy na uverejňovanie inzerátov.

Michaela74 | 2013-11-11 10:48:181x

Aha, dakujem, lebo som sa zlakla, ze som spravila nieco zle, dakujem Ti velmi pekne za odpoved :-) a prajem pekny den,m.

Lucy-Art | 2014-01-04 01:41:50

Pekny vecer - nebudem zakladat koli tomu novu temu , hodim to sem - deje sa nieco so strankou , nejaka planovana zmena, alebo nieco podobne nakolko mam kompletne vypadnuty text z profilu, stalo sa to len mne alebo nieco hromadne a bude to nahodene ???

Na kompletku ani "ň" tam nemam napisane , co som mala doposial.

Dakujem za odpoved!

L.

jklmn  REDAKCIA  | 2014-01-04 09:27:151x

asi si si to nedopatrenim zmazala.

ale nasiel som v historii toto

Tvorím pod autorskou značkou :

" Lucy Touch Art "

Ďakujem, že ste zavítali i ku mne - vkročte do mojej ríše voľnosti:)

Zo zásady svoje obrazy NEREPLIKUJEM.

Môžem vytvoriť podobnú myšlienku, ale nikdy nebudem opakovať dielo - Prečo ?

Pretože - Jedinečnosť spočíva v originalite! ;)

BEING CREATIVE IS NOT A HOBBY-IT IS A WAY OF LIFE ♥

Krásny dar .. tá fantázia ..pre mňa je to prenádherná vôňa nehmatateľného kvetu na tak neobmedzene veľkej lúke ako je samotný vesmír , milujem to .. som šťastná a vďačná, že mi bolo dovolené ucítiť tú vôňu ..chcem sa s ňou podeliť a nechať rozvoniavať všade tam kde má priestor na tanec i lesná víla či škriatok držiaci sa za uši rútiaceho sa vĺčka lesom ...

Zbožňujem vintage style, nostalgické vecičky... všetko čo má svoju staručkú dušu .. písanie listov ešte v časoch keď ich písali pisári a zapečatené putovali s poslom cválajúcom na tátošovi, strácajúc sa v diaľke .. a lesné vílky, čo ma vnášajú do krásnych zákutí fairylandu ♥

Ten koho niečo zaujme - mi dá priestor vniesť moju energiu do jeho blízkosti, koho nezaujmem ja , zaujme ho dielo niekoho iného, preto krásne pátranie po tej správnej vlne energie :)

........................................................................................................

- Pamätajte, že ceny sú iba za poštovné bez balného, keďže je rozdiel balit obraz meter dvadsat na 90cm alebo zaslať len obálku ;)

...SUMU NEUHRÁDZAJTE IHNEĎ PO ZASLANÍ MAILU ZO SASHE, POČKAJTE PROSÍM NA SPRÁVU S PRESNOU SUMOU ODOMŇA

Lucy-Art | 2014-01-04 09:52:521x

Včera som mala strasne casty vypadok stranky, neustale ma to vyhadzovalo pri snahe poupravit si info a zmenit fotku profilu , mozno aj tym nieco? ..

Avsak nech uz to bolo akokolvek obrovske dakuje za bleskovu reakciu s plnohodnotnym vyriesenim problemu :)

Dakujem jklmn :) Pekny dnik prajem .

Tica | 2014-10-20 22:01:46

chcela som sa informovať prečo mi boli niejaké vecičky s mojej stránky deaktivované ďakujem za vysvetlenie



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.