Domov » Fórum » Hľadám niečo špeciálne » Vyrobím Digitalnu potlač na tričká ,bundy,čiapky atd na želanie.

Vyrobím Digitalnu potlač na tričká ,bundy,čiapky atd na želanie.

Hľadám niečo špeciálne

 
VisualTshirt | 2015-05-14 08:55:045x

Ahojte viem vám vytlačiť alebo aj vyšiť čo si zaželáťe ...technológie ktoré mám sú sieťotlač DTG -digitalne stroje na potlač textilu ,vzšívacie stroje ...sublimačná potlač na čokolvek -keramika,dlaždičky atd....nech sa páči napíšte mi...

Beautyhome | 2015-05-14 16:04:309x

Neviem či je toto miesto určené pre vlastnú reklamu, že by sme s tým začali ?

-GINA- | 2015-05-14 17:22:103x

Milan,a čo konkrétne hľadáš? keďže toto fórum sa volá:hľadám niečo špeciálne

mina | 2015-05-14 22:20:046x

A zasa - mne sa páči takáto priamočiarosť :). Ale kukám, že dievčatám by sa asi viac páčilo, keby si napísal žurnál s ponukou na spoluprácu :)

rozmarina | 2015-05-15 17:26:272x

Mne osobne sa to tiež nepáči... Celé je to tu predsa o predaji a self-promotion. To by sme si sem mohli každý predajca napísať čo robíme a čo ponúkame :) A to tu by už čo bolo za anarchiu? :)

zupet | 2015-05-15 19:46:4215x

Ale veď je tu predajca na Sashe a chcel sa vo fóre zviditeľniť- "urobiť si reklamu".

Však aj ostatní si robíme reklamu , keď píšeme o svojej tvorbe. Akurát, že to dáme do žurnálu. Ja skrátka nechápem, že sa tu zo všetkého robí problém.

VisualTshirt | 2015-05-16 01:16:272x

Prepacte som tu kratko a pravidla som si este nestihol precitat ...ale dakujem za info uz to neurobim...

Erinka | 2015-05-16 21:29:3612x

Vďaka tomuto príspevku som si klikla na galériu tohto predajcu a bola som šťastná,lebo som nemala poriešený darček pre brata na včerajšie narodeniny a práve u neho som ho našla.Objednala som si teda super tričko,ktoré som dostala expres rýchlo,takže necelý deň po objednaní som ho mohla darovať.

Nehovoriac o prístupe,ktorý som ešte tu na sashe nezažila.Tento človek so mnou telefonicky riešil veľkosť,ktorá nebola jasná,na vlastné náklady doplatil vyššie poštovné a tď..........Serióznosť a starostlivosť a dobrý tovar,nádherný prístup k zákazníkovi aký sa len tak nevidí.

Keď je človek na sashe novým predajcom,množstvo vecí je pre neho cudzích a neznámych a až postupne do nich vniká.Takže je pochopiteľné,že pár dní po zaregistrovaní sa ešte neorientuje a nevie,čo kam má napísať .Žurnály som po svojom príchode na sashe nesledovala,ani som nevedela na čo sú a fórum tiež nie.Všetko sa mi odkrývalo až časom .Ani v novom zamestnaní človek nie je doma po troch dňoch ☺

Yasemin | 2015-05-16 22:24:542x

Ale veď sa mu tu nijako neubližovalo, kto tu pochybuje že nieje fajn predajca ?

mina | 2015-05-16 22:43:1010x

No, niektoré veci sa ťažko slovne vysvetľujú :), niekedy (resp. niektorí) ľudia len čakajú na príležitosť (po niekom) "vyštartovať" :):):) ... taký pocit som mala z tých prvých komentárov :) ... tak som utekala pozrieť - a - chlapec je tu 5 dní :).

(Napríklad ja mám teraz celkom prozaický dôvod, prečo sa tu túlam :) - nechce sa mi žehliť :) )

Erinka | 2015-05-16 23:01:314x

..keď moje dieťatko robilo prvé kroky,bolo to normálne,že po troch krokoch spadlo ☺ na začiatku chodilo ináč,než po roku,alebo po troch rokoch,kedy bola už chôdza pevná ☺.

Vo všetkom je to tak,začiatky sú náročné.

Alebo keď som začala chodiť do práce na JIS v obrovskej Rooseweltovej nemocnici na 0. poschodí,niekedy som skončila na -2. posch a niekedy na prízemí a hľadala som,blúdila som v prvé dni :))))Potom táto cesta bola už prirodzená a ľahká,dnes sa čudujem,ako som mohla blúdiť a je mi z toho smiešne :)))

Chcela som tým svojim prvým komentom povedať,že vďaka tomu,že tu tento pán omylom napísal mám super darček,ktorý môj brat ani vyzliecť nechcel a som veľmi šťastná,že k tomu omylu došlo,lebo mňa by takýto darček bez tohto inzerátu ani nenapadol :)))

spirale | 2015-05-16 23:03:356x

můžeme být rády, že je tu taky nějaký hezký chlap , navíc když nám vymyslí skvělé dárky pro ty naše kluky :)

tokarka | 2015-06-02 19:31:091x

hm, ja zase vymýšľam vzory potlače/ obrázky na tričká. možno by ste mali záujem o kooperatívu-- spoluprácu...?

VisualTshirt | 2015-06-04 01:09:351x

Ahojte vsetci...Dakujem Vam za komentare ..samozrejme budem rad ked ma budete kontaktovat a pokusim sa vam splnit vase zelania...Tlacime aj vo vacsich nakladoch tam cena ide rapidne dole...viem vyrabat a dropsipovat tovar hocikde po svete- funguje to tak ze eshop ma v ponuke dajmetomu tricka ale nemusi to byt len ten tovar...zakaznik si vyberie zaplati a z eshopu mi pride email ze mam vyrobit taketo tricko velkost farba a my to potom posleme hocikde na svete a eshopu fakturujeme mesacne podla objednavok.....k spolupraci som tiez otvoreny...a tak isto aj provizie z predaja su u nas zaujimave...

HenrietaMocova | 2015-06-04 16:43:007x

zdravím,

no už mi to nedá, trafená hus zagága. Pred troma týždňami pán Kolár písal, že je tu krátko a nevyzná sa a bla-bla ale zdá sa, že mu to funguje a naďalej ignoruje fakt, že toto nie je priestor na inzerovanie seba a svojej práce :-)))))) no pekne!

Tak teda poďme všetci na to! ja robím úplne jedinečné, totálne suprové a kvalitné šperky, kľudne aj na objednávku podľa vašich predstáv a bla-bla..... :-D

rozmarina | 2015-06-04 16:46:522x

Heňa, trafila si!! :D :D

Yasemin | 2015-06-04 17:48:34

Dievčatá pridávam sa, je nás tu veľa a pravidlá treba dodržiavať ...ako to tu bude vyzerať ak to tu zasypeme vlastnou reklamou ?

MattyURBANIC | 2015-10-09 12:53:38

NO!!!!!!!! a ja vdaka tomu možno nájdem niekoho koho dlho hladám...vedel by si tlačiť aj na satén? potrebujem potlačiť bordúru na saténovú látku bolo by to možné?

Heňa ja nechcem nikoho obhajovať ale ja mam svoju vlastnu skusenosť že aj ked som sa dala dokopy s inými sashenkami oni mi vysvetlovali ako to tu funguje co mozem a nemozem....a naucila som sa vela vecí vdaka sashenkam po par mesiacoch ....a popri kope práce nemá človek čas čítať pravidlá, ktoré su na 120 stranách :-) MIER ♥♥♥

VisualTshirt | 2015-10-09 14:11:071x

Ahoj na saten sa da tiez tlacit ale najskor by sme mohli vyskusat vytlacit vzorku ..aky rozmer to ma byt?

MattyURBANIC | 2015-10-09 14:18:41

minimálne pol metrove vzory potrebujem vytlačiť

sacharinova | 2015-10-09 16:47:37

Mati ešte stále si nenašla?, keď si taká detailistka:-):-):-):-),verím, že sa Ti to podarí zrealizovať

MattyURBANIC | 2015-10-09 16:55:59

Eeeeeste stale nie...tak dufam, ze toto je moja konecna zastavka a Milan sa pokusi mi co najviac vyhoviet ;)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.