Domov » Fórum » Kritika » Ako fotiť veľké náušničky?

Ako fotiť veľké náušničky?

Kritika

 
uPaStellky | 2015-07-04 16:03:50

Ahoj,

chcela by som vás poprosiť o radu, nejak sa neviem rozhodnúť.

Kedysi som zvykla fotiť veľké náušničky na dreve:

http://www.sashe.sk/LadyDeath/detail/kralovna-v-modrom

Ale zmenila som galériu a mením aj fotky, lebo na tom dreve sa to zle fotilo a nie vždy vyšli fotky pekne.

Tak som trochu experimentovala s fotením:

http://www.sashe.sk/uPaStellky/detail/tyrkys

Mne sa najviac osobne páčia fotky, keď sú naušky zavesené na kvetináči, s bielou látkou v pozadí, ale mám pocit, že sa to trochu bije s ostatnými fotkami v galérií:

http://www.sashe.sk/uPaStellky

Preto som rozmýšlala nad takým štýlom fotiek ako sú fotené náhrdelníky, ale to zase tie náušničky tak pekne nevyniknú si myslím.

Preto prosím o Váš názor ako to podľa vás najkrajšie celkovo vyzerá a ako mám zvyšné náušničky fotiť.

Ďakujem moc. :)

Wait | 2015-07-04 21:40:31

Mne osobne sa páčia náušničky na dreve a na tom kvetináčiku. :-)

Pere | 2015-07-04 22:02:001x

Mne sa predovšetkým nepáči štýl fotenia ožratý fotograf s nahnutým fotoaparátom.

SkusimTo | 2015-07-04 23:35:10

fotky na modelke nie sú zlé kvôli predstave veľkosti

a ozaj by to lepšie vyzeralo bez toho ,,šikmého" efektu :D

uPaStellky | 2015-07-05 11:47:001x

Ďakujem krásne za rady :) a šikmý efekt ani tak veľmi nie je naschvál ako skôr omylom, keďže modelka aj fotograf sú jedna osoba a zároveň aj chcú vidieť čo fotia :D Ale pokúsim sa ho nejak trochu aspoň zmierniť, lebo máte pravdu, že to vyzerá trochu divne.

HenrietaMocova | 2015-07-05 18:08:482x

poznám to keď aj modelka aj fotograf je jedna osoba :-))) ale vždy som ich vymazala, lebo naozaj nevyzerali dobre. Veľmi skresľuje uhol. mne osobne pri pohľade na galériu vadí tých veľa krkov, čo tam je nahusto za sebou :-) prepáč, neviem ako to mám vyjadriť. Už keď rozkliknem vec, máš tak viac pohľadov, viac typov pozadí a všetky sú fajn. Pekné, ostré aj s dostatočnou výpovednou hodnotou-pre mňa :-) čiže ja by som asi zvolila ako titulnú tiež kvetináčik, alebo drevo. inak všetko fajn

uPaStellky | 2015-07-05 19:05:38

Ďakujem krásne za názor. Po zvážení som sa rozhodla vrátiť sa opäť k drevu, nejak mi ten kvetináč nesedí :)

ARTonia | 2015-07-05 20:34:48

Tiež sa mi viac páčia fotky odfotené na tom dreve, akurát by som trošku prispôsobila ozdobu z kvetu, aby tam nebola stále tá cyklámenová kvetinka, ale skôr aby farebne ladila s fotenou vecičkou(niekde sa to podarilo, ale hlavne na tých posledných fotkách mi strašne vadia tie kvety). Niekde si ani nedala kvety do pozadia, napr. pri tých motýlikoch, a tie veľmi dobre vyzerajú aj bez nich... Tie náhrdelníky odfotené na modelke tam môžu ostať, takto má kupujúci aspoň predstavu ako to vyzerá na krku, ale nedala by som to ako hlavnú fotku....A možno keď máš z nejakého šperku celý set, tak by som to odfotila spolu a nie po kúskoch, poprípade by som potom doplnila, že sa dá kúpiť aj osobitne.... Ináč krásne vecičky a pekne zaostrené, takže veľa úspechov prajem :-)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.