Domov » Fórum » Kritika » Potrebujem nadhľad na moju galériu i ponuku

Potrebujem nadhľad na moju galériu i ponuku

Kritika

 
San-Tia | 2015-03-25 12:15:55

Dosť dlho mi trvalo, kým som našla fórum :D, tak by som sa chcela spýtať, čo asi robím nesprávne, pretože návštevnosť mám, fotky mám ostré (teda zdá sa mi), ponuku mám pomerne pestrú (že by to bol problém), ponúkam dokonca aj netradičné veci (no vážne, moje kvetinové šperky), ale asi niečo je nesprávne, pretože pozrite sa na predaj...

Som vo výkladoch i trendoch.... Asi všade. Ja už som z toho úplne mimo :/. Je to síce moje hobby, ale pekne drahé a na druhej strane bez neho neviem byť, ale takto...

Ďakujem za Vaše postrehy!!! :))

charoit | 2015-03-25 16:51:041x

Milá Sherry. Mne sa najviac v Tvojej galérii páčia malé náušničky z fima, sú pekne nafotené, vkusné....Veľmi pekné sú aj prívesky z fima, takže na tomto by som ja začala stavať. Čo sa týka korálkových šperkov, mňa osobne tam rušia veľmi pestré kombinácie farieb. Najviac to vidno na príveskoch aj náramkoch. Aj keď používaš drahé kamene, pôsobí to na mňa akosi lacno. Ale páči sa mi napr. tento náramok http://www.sashe.sk/SherryDesertART/detail/naramok-vo-farbach-inspirovanych-prirodou. No skôr by som išla cestou fima, tie vecičky sa mi skutočne páčia.

San-Tia | 2015-03-25 17:08:491x

Ďakujem, charoit za postreh a vyjadrenie :)).

Handmade.Dafi | 2015-03-27 21:50:081x

Nerozumiem, prečo nemáš predaj. Veď más neskutočne nádherné vecičky!!! Ľudia asi o tebe nevedia, treba sa im trošku pripomenúť :)

ARTonia | 2015-03-27 23:05:571x

Pravdupovediac neviem v čom je problém, máš krásnu tvorbu, mne sa páčia hlavne tie kvietky a fimo vecičky, ale zaujímavé je, že ja som tu už tiež 2 roky, ale až teraz som na teba natrafila. Mám pocit, že niečo tu nie je v poriadku, keď dookola vidím výrobky tých istých predajcov....Sú tu šikovný ľudia, ktorí sú schovaní v nejakej čiernej diere, ale hlavu hore, ešte stále si na tom lepšie ako ja, ja som sa zatiaľ nedostala ani "do výkladu", ani som toľko vecí nepredala, ani liky moc nemám :-)) Prepáč, tento príspevok asi nie je o mne, len sa trošku ľutujem, asi som vypila trošku viac červeného vína.... Chcela som len povedať, aby si robila všetko tak, ako doteraz, robíš krásne veci, a ak sa páčia tebe, tak na tom nič nemeň! Ľudia sú rôzni, aj tak sa každému páči niečo iné a ty sa nemôžeš každému prispôsobovať...

San-Tia | 2015-03-28 14:31:351x

Chcela by som sa Vám poďakovať za povzbudzujúce komentáre, pretože ako sa zdá, máločo robím zle :D. Ostatné je už asi vec vkusu, ale všeobecnú odozvu mám veľmi dobrú na svoje výrobky a podľa mňa určite nemám vysoké ceny (ale to by mal posúdiť niekto iný). Ako sa zdá, máločo robím zle (dokonca aj dosť často pridávam veci). Píšem aj žurnály (asi by mali obsahovať viac emócií, ale keď nie je čo povedať, nie je čo povedať a písať dookola to isté ani nemá zmysel). Vo výklade som mala jedinú vecičku a to už bolo naozaj dávno :)). ARTonia, o Tebe asi len málo ľudí vie, všimla som si, že tu to funguje tak, že ideš, zanecháš za sebou niečo a na oplátku prídu k Tebe :)), Tvoje vecičky sú tiež pekné, ale kvôli materiálu som ich najprv nespozorovala :)). No po novom si môžeš vecičky zoradiť podľa seba, čo je celkom super :)).

Ak máte niekto nejaké tipy alebo rady, čo sa týka mojich vecí, môjho prístupu, budem rada, ak mi o nich napíšete. Zatiaľ sa nachádzam v bode: nikto netuší, čo môže byť zlé...

MoPe | 2015-04-09 22:05:021x

Môj postreh - máš veľmi nápaditú galériu, vecičky super, ceny v pohode, ja by som ich tiež určite olajkovala, akurát pre mňa sú príliš pestré, rozmanité, mám radšej jednoduchšie veci... takže ak by som mala objednať nejaký šperk, asi by som hľadala inde...možno v tom to je... alebo sa bojíme nosiť zaujímavé príliš pestré veci? U mňa je to asi vekom :-D prikláňam sa k názoru charoit :-) Veľa šťastia s predajom.

LightAndAngels | 2015-04-10 01:17:355x

Problém bude asi v tom, že toto sashe-ovské more je príliš obrovské a mnoho unikátnych rybičiek sa v ňom úplne stráca (nie je o nich vôbec vedieť, čo je škoda)... to bude asi dôvodom, prečo Ťa viac potenciálnych zákazníkov zatiaľ ešte neobjavilo...

...no pre takých podľa mňa zbehnutejších, čo každý deň minimálne nakuknú na sashe podľa mňa neznáma nie si (aspoň ja Ťa registrujem už dávnejšie vďaka Tvojim žurnálom :))...

....súhlasím s MoPe - aj by som Ti mnohé vecičky olajkovala v zmysle - ktoré sa mi na pohľad páčia, ale neodrážalo by to realitu, že by som ich aj nosila - aby som bola konkrétna, napr. Tvoje kvietkové náušnice sú síce naozaj jedinečné, ale aj veľmi výrazné a veľkosťou možno aj jemne obmedzujúce pre ženy, ktoré nie sú zvyknuté na príliš dlhé či väčšie náušnice (ja napr. nosím aj napichovačky, ale aj visiace náušnice - ale tie tak max do veľkosti 6 cm - a to už ma trošku takpovediac obmedzujú)... čiže na mňa sú Tvoje inak veľmi zaujímavé a pohľadné kvietkované náušnice priveľmi pestré, priveľmi dlhé a priveľmi kvietkovského tvaru :) /ten kvet je veľmi výrazného tvaru a veľký na moje pomery a potreby/ - čo ale neznamená, že sa mi nepáčia - rada sa na Tvoje kvietkové náušnice pozriem, ale na niekom inom :) - napr. táto fotka: http://www.sashe.sk/SherryDesertART/detail/tyrkysovy-kvietok je taká úžasná, že vidiac túto nesmierne sympatickú a nádhernú modelku, s úžasne milým výrazom a navyše dokonale zladenú a v Tvojich náušniciach - že by som si ich kúpila už len kvôli tejto fotke :) /aj keď by som ich nenosila, ale tejto nádhernej modelke sa táák hodia a ona sa tak milo tvári, že by ma to hneď presvedčilo ku kúpe :)/... Tým chcem povedať, že určite túto modelku Ti odporúčam angažovať /a s takýmto milým výrazom/ častejšie :)...

Ďalšia vec je, že súhlasím úplne s charoit, vystihla presne môj pocit z galérie... tiež sa mi u Teba najviac páčia tie netradičné fimové napichovačky - sú také výtvarné a jedinečné, evokujú vo mne handmade v tom najlepšom význame (hlavne preto, že vyzerajú originálne) - mám na mysli hlavne tieto:

http://www.sashe.sk/SherryDesertART/detail/napichovacie-nausnice-s-modrym-tajomstvom

http://www.sashe.sk/SherryDesertART/detail/napichovacie-nausnicky-lesknuce-sa-do-zlatista

http://www.sashe.sk/SherryDesertART/detail/napichovacie-nausnicky-so-zlatymi-vlnami

Vecičky máš nafotené dobre, pekne, čisto a ostro, takže v tom by som problém nevidela.

Kto sleduje žurnály, ten Ťa myslím si, že má "v oku". Akurát pre "novoprijdených na sashe" sa treba zviditeľňovať priebežne :) - žurnálmi, kolekciami, príp. výkladmi. Škoda, že v teplých rožkoch sa točia dookola tí istí autori, lebo tým mnoho ďalších šikovných nedostane priestor. A navyše sú tam nielen tí istí, ale mnohokrát aj veľmi podobná tvorba (len od iných autorov). Ja som v teplých rožkoch ešte nebola a to pritom robím s neokukanou technikou a myslím si, že celkom zaujímavé a netuctové veci. Paradoxne, tento portál by mal byť o netuctových veciach, o INÝCH, NETRADIČNÝCH a NEOKUKANÝCH handmade vecičkách, ale v teplých rožkoch človek tie neokukané, originálne a netradičné väčšinou nenájde... a pritom aj z Tvojej galérie by sa dali vybrať naozaj originálne kúsky, ktoré by na hlavnej stránke mohli zaujať natoľko, že Ti privedú ďalších a ďalších návštevníkov a verím, že aj kupujúcich... ;)... ale to my nemáme možnosť ovplyvniť a preto naspäť k veci - summa summarum:

S každom prípade, tvoriť treba, zvlášť, keď Ťa to teší :), tvor si podľa seba, koľko ľudí, toľko chutí - naozaj kazdému sa páči niečo iné a tak si myslím, že z Tvojej pestrej ponuky je čo vybrať :)... držím palce s predajom, nech krásne stúpa ;) a prajem veeeľa radosti z tvorby :)...

ADANA | 2015-04-10 09:56:041x

Súhlasím s LightAndAngelshlavne s poslednou tretinou príspevku!!!!

San-Tia | 2015-04-10 10:02:532x

Dakujem za postrehy. Kazdopadne z toho vyplyva, ze nemozem robit to co ostatni, ak sa chcem odlisit niecim inym :D, teda som na celkom spravnej ceste :D. Aj ked inej :). Dakujem za k

omentare, teraz viem aspon, ze som na tom viac nez dobre :D.

Erinka | 2015-04-10 10:41:281x

☺ tiež súhlasím s Adanou a LightAndAngels, s postrehmi vyjadrenými v poslednej tretine.

San-Tia | 2015-04-10 11:22:361x

Priznám sa Vám dievčatá, čo som spravila. Išla som na to inak a celkovo mi z toho vyšlo, že najlepší dosah, efekt a odozvu má moja kvetinová tvorba (asi je to tým, že je to neokukané). Viem, sú iné. Veľké, výrazné. Tie sú hlavne pre moju radosť tvorené :D. Robím už po novom aj menšie, ale zatiaľ chcem ostať už len preto pri kvetinách, pretože vznikajú recyklovaním látok a nejako, keď sa všade pozerám, čo všetko sa vyprodukuje a následne časom zahodí, je mi z toho smutno. Preto sa chcem pobrať touto cestou. Mám aj nové kolekcie už v hlave :D, aj keď sú kvetinkovské. Rozmýšľam aj nad inými tvarmi :D, z textilu :D. Ale musím si zvoliť už štýl a dajako ma to ťahá presne tým smerom, dať niečo, čo nie je :D. Odlíšiť sa :)). Áno, to čo som tvorila doteraz, bolo veľké :D, ale napriek tomu aj ľahké. Kedysi som prestala sama nosiť veľké a výrazné náušnice, pretože mi to prekážalo, teraz sa po novom k tomu vraciam a normálne je mi divné si dať do uší niečo malé :D, čo zanikne. Moje motto: "Lepšie si dať výrazné doplnky ako vyzývavé oblečenie." Malé náušnice si dávam jedine vtedy, keď mám výrazný náhrdelník :D, pretože by sa mi to bilo :D.... Asi si chcem zväčšiť veľkými náušnicami tvár alebo ja neviem :D. Takže ďakujem za odozvu. Fimotiny tiež budem robiť, ale mám pocit, že to už bude len kombinovaná technika. Fimotinky robí na môj vkus priveľa ľudí :D...A v poslednom čase mám super odozvu internetovú na kvetinovú tvorbu, dokonca sa ozvala jedna slečna, ktorá chce niečo takéto na svadbu :)), takže.... Ja sa len teším :D. A možno, keď toho bude časom viac... niečo sa aj zmení :D.

MoPe | 2015-04-10 15:14:521x

tak držím palce :-)

San-Tia | 2015-04-10 15:15:301x

Ďakujem Mope :)), ste všetci zlatí, že ste si dali námahu a vyjadrili sa :D...:)), moc mi to pomohlo :P

LightAndAngels | 2015-04-12 09:23:191x

Som rada, ak som trošku pomohla svojím pohľadom :)...

fabiga | 2015-04-12 14:02:00

Tlieskam tvojmu rozhodnutiu... tie kvetinkové náušnice sú jedinečné, to mi môžeš veriť, lebo mám to tu dosť preskúmané, kvôli kolekciám, ktoré robím. A také náušnice máš len Ty. Podľa fotky myslím, že sú precízne urobené a ak píšeš, že sú aj ľahké, tak to je len ďalšie plus. Ja sama tiež nenosím veľké náušnice, ale viem si ich predstaviť na iných typoch žien a verím, že skôr-neskôr si svoje odberateľky nájdeš. Držím palce!!!

San-Tia | 2015-04-12 14:38:13

Ďakujem fabiga :)). Veď toto, že aj ja som robila kolekcie, dokonca aj robím a aj trendy a proste už všetko mám "okukané". Veľmi sa mi páči, keď si niekto dokáže nájsť svoj štýl a podobne, preto je to jeden z dôvodov, prečo som napr. fimu povedala, skôr nie, ako áno (i keď ešte mám k tomu materiály, takže určite také bude, ale už do nového investovať nehodlám), napriek tomu, že sa niektorí vyjadrili, že sa im páčia :)). Ale chcem robiť na vlastnom piesočku, niečo, čo druhý nerobia, tak radšej sa zameriam na kvetiny a budem ich inovovať. Vraciam sa k textilu a ďakujem za vyjadrenie k tému a povzbudenie, že to nie je zlý nápad :)).



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.