Domov » Fórum » Kritika » Poradíte mi?

Poradíte mi?

Kritika

 
Dzika | 2014-10-20 10:09:52

Dobrý deň, prosím o radu ako zvýšiť návštevnosť mojej galérie. Už som prefotila skoro všetky vecičky, píšem články, komentujem články, komunikujem s ďalšími predajcami, pridávam nové vecičky, ale denná návštevnosť je cca 0- 7 ľudí. Tiež mám pocit, že novo vložené vecičky si nikto ani nevšimne, sú na spodku strany a málokto ich pozrie. Ďakujem za rady a názory. Katka

LEL-handmade | 2014-10-20 11:44:592x

Ahoj Katka skús spraviť súťaž napr. o šperk podľa vlastného výberu...podmienky si zadáš sama..napr. vytvorenie kolekcie s tvojou vecičkou, alebo akcie 1+1 zdarma...vždy prídeš o pomyselný zisk no na druhej strane získavaš pozorovateĺov a kupujúcich. Skus byť iná ako iní :-)..K veci doplň darček a daj o tom ľuďom vedieť. Vytvor poukážku na nákup napr za 10€ , fotky v teréne a hlavne živo nafotené na modelke sú pozeratelnejšie..Viem že sa ťažko presadzuje v tomto mori ,,podobností,, čo sú tu-šperkov je veľa...ale bez strát to proste nejde...Ja to beriem tak...dávaj a časom dostaneš...kupujúci sa budú vracať. Konkrétne návštevnosť...ty vieš získať len predajcov ak si si všimla/niekedy aj nakupujú/..tých si ukladáš medzi obľúbených a zaujímaš sa srdiečkovaním o ich tovar/toto by malo byť aj opačne...pridajú si ťa do obľúbených ak sa im tvoja tvorba páči...No na Sashe si nevieš priradiť kupujúcich a a ani ich nájsť a ani osloviť...to je už na Sashe či niečo vykouma :-)...Ty vieš spraviť napr. profil na FB a dať tam link že si predajca na Sashe...na FB zviditeľnuješ svoj Sashe profil..nepriamo vedieš kupujúcich aby sa tu registrovali a pridali si ťa do obľúbených..no nielen teba :-)...Možností je veľa , len chuť robiť marketing na internete veľa ľuďom chýba./aj mne, mám averziu :-) ...Radšej sa prejdem so svojími dielkami po obchodoch, opýtam sa na názor, na predajnosť dám vizitku že som na Sashe napr. atď....držím palce Rena

ivullllinka | 2014-10-20 19:02:10

tiež mám podobný problém..nikdy som sa nevedela predať :)) ale súhlasím so všetkým vyššie napísaným

Dzika | 2014-10-20 19:17:14

ĎAKUJEM.

jontego | 2014-10-20 19:23:43

Pekný večer, aj dobrý žurnál s návštevou Vašej dielne by nebol možno zbytočný.

jana

Wesega | 2014-10-20 20:27:48

Mne sa tvoja galéria páči.Ja moc nemôžem radiť,nakoľko tiež by som potreboval zvýšiť predaj, ale ako môj manžel stále v mojej galérii chce zdokonalovať fotky a prízvukuje , že fotka predáva, tak asi by tie krásne náušnice vynikli na bledšom podklade.Tiež si myslím ako písala LEL-handmade súťaže o vecičky by mohli zvýšiť návštevnosť.

Dzika | 2014-10-20 21:56:56

Ďakujem za rady.

MoPe | 2014-11-13 22:50:58

Katka, mne sa Tvoje šperky veľmi páčia. Všimla som si, že je tu viac krásnych galérii s malým alebo minimálnym počtom predaných vecí - hoci mne sa zdajú úžasné a s veľkým výberom... ťažko radiť - ja som si vo svojej galérii všimla tieto veci: 1. keď predám - úžasne mi v ten deň stúpne predajnosť (preto aj bárter je super - lebo ak sa Tvoja vecička objaví v predaných, ľudia tam klikajú .-); 2. keď často vkladám nové veci - vtedy mám dobrú návštevnosť; 3. bomba bola - keď ma zaradili do newsletteru - vtedy som z toho ťažila viac ako týždeň. ja sa snažím preto často pridávať nové vecičky, aby ich bolo vidieť. potom keď pozerám TOP 20 - mesiac a konkrétne podkategórie, je asi tiež dobré, ak tam máš vecičku, zviditeľní ťa to :-)

Pa a držím palce

MoPe | 2014-11-13 22:51:40

... chcela som napísať, že mi stúpne návštevnosť :-)... nie predajnosť



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.