Domov » Fórum » Prieskum trhu » Ceny výrobkov

Ceny výrobkov

Prieskum trhu

 
Miroslava12 | 2015-10-02 17:54:111x

Ahoj, chcem sa vás opýtať na názor.

Chcem vedieť, či ceny v mojej galérii zodpovedajú výrobkom. Či nie sú nízke alebo, naopak, vysoké.

Ďakujem

:)

Momino | 2015-10-02 18:01:27

Myslim si, ze su nizke, lebo to musi byt "makacka" vyrabat taketo krasne vecicky. Rada by som Vam preto podakovala, ze, ako vidiet, mate socialne citenie. Ja si napriklad aj o mojom galerii myslim, ze su v nej nizke ceny -- nahor ich nedam, lebo -- podla mna -- umenie ma byt dostupne pre kazdeho.:)

fanco | 2015-10-02 20:16:431x

Mňa zarazila tá výška poštovného alebo skôr nížka. :-) Doporučene za 0.80 €? To potom v skutočnosti musiš zaplatiť viac a znižuješ si aj tak nízky výnos. Rozhodne nemáš vysoké ceny. :-)

artbodka | 2015-10-03 22:46:283x

podľa mňa nemáš vôbec vysoké ceny, skôr prinízke. Ale ak sa pýtaš v súvislosti s predajom, tak problém podľa mňa nie je v cenách, ale v tom, že v oblasti, v ktorej tvoríš, je obrovská konkurencia a je ťažké sa presadiť. Zamerala by som sa viac na všelijaké možnosti zviditeľnenia - žurnály, komentáre, zlepšenie foto a možno na tvorbu niečoho zložitejšieho, ale viac originálnejšieho, čím skrátka sa odlíšiš od "davu" a viac vynikneš :-).

Miroslava12 | 2015-10-07 16:06:59

Ďakujem vám za názory a postrehy, v najbližšej dobe sa to budem snažiť napraviť :)

julsi | 2015-10-09 11:27:21

Mirka, mas krasne výrobky a podla mna je tam aj vela originálnych..je to skor fakt o tom zviditelneni. Vela uspech prajem! :)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.