Domov » Fórum » Predaj/Platba/Doručenie » Virtuálna registračná pokladňa - predaj na trhoch

Virtuálna registračná pokladňa - predaj na trhoch

Predaj/Platba/Doručenie

 
Trimaky | 2016-05-02 12:58:24

Ahojte, v minulosti som tu našla tému, ktorá sa tým zaoberala, no teraz ju neviem nájsť, tak snáď nebude vadiť, že založím novú..

Chcela by som sa spýtať, či tu niekto využíva pri predaji virtuálnu registračnú pokladnicu a aké s tým má skúsenosti. Ja by som ju rada využívala s tým, že na trhu/jarmoku by som vystavila paragón a doma paragóny "nahádzala" do pokladne.

Dá sa to tak?

Ďakujem za odpovede.

Elena

BezneDievca | 2016-05-02 15:38:51

paragony nechaj doma a zober si notebook, tlaciaren a pripojenie na net (cez telefon napr.). :) Na trhu zapnes notas, rozficis net, otvoris aplikaciu a vytlacis blocek.

Trimaky | 2016-05-02 15:58:30

áno, to je ten najlepší spôsob, no momentálne tlačiareň nemám a tak skoro ani mať nebudem, preto by som chcela vedieť, či to niekto rieši aj takto a je to v pohode

BezneDievca | 2016-05-02 16:08:25

myslim, ze to sa nemoze (možno v špeciálnych prípadoch ano). Potom asi len možnosť kúpiť klasickú pokladnicu.

SsorayaA | 2016-05-02 16:25:15

naozaj sa to nemoze, paragony su iba krajne riesenie, ak sa Ti urcita cast pokazi (notebook/tlaciaren/telefon), treba si v pripade virtualnej pokladne kupit tlaciaren a mysliet aj na pripojenie k zdroju (ak nie je na danom trhu/jarmoku mozne, tak treba tlaciaren s bateriou)

Trimaky | 2016-05-02 16:32:45

Ďakujem vám za informácie

handmadebyZuZu | 2016-05-06 11:39:34

presne tak ako píše SsorayaA, zákon ti to nepovoľuje robiť takto bohužiaľ :/



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.