Domov » Fórum » Predaj/Platba/Doručenie » Nova objednavka, predajca neodpisuje na spravy

Nova objednavka, predajca neodpisuje na spravy

Predaj/Platba/Doručenie

 
handmadebyZuZu | 2015-02-04 08:19:281x

Dobrý deň deje sa mi taká vec, pani si v sobotu objednala topánočky na dobierku, ktoré sú však na objednávku a jasne mám v ich popise napísané aby ma kontaktovali správou. keďže ide o zákazku na objednávku tak som ju zatiaľ nepotvrdila ale hneď na druhý deň som jej napísala správu. Bohužiaľ však správu zatiaľ do dnešného dňa nečítala. Dnes som poslala ďalšiu, že snáď...keďže som jej jasne napísala, že ak sa mi do 7-mich objednávku budem nútená odmietnu. V hodnoteniach má väčšinu objednávok neohodnotených, len jednu čo je ževraj OK. Ale tu sa blížim o meritu veci. Pani tam má udané telefónne číslo. Volali by ste jej? Alebo len vyrobiť topánky a poslať na zadanú adresu? Či počkať teda do tých 7 dni a potom ak sa neozve objednávku odmietnuť? Prosím ako by ste riešili vy? Vopred ďakujem za radu.

handmadebyZuZu | 2015-02-04 08:21:01

jemine teraz kukám, že tam je predajca myslela som kupujúceho, pardon

Erinka | 2015-02-04 08:54:291x

Topánky by som nezačala robiť,ale zavolala by som jej.

Opina | 2015-02-04 11:31:504x

To je dvojitý risk - špeciálna objednávka a ešte aj dobierka. Určite ju kontaktuj a bez zálohy nič nevyrábaj, ani neposielaj. Zálohu si pýtaj aspoň v sume nákladov na materiál.

rozmarina | 2015-02-04 11:39:36

Tiež by som jej zavolala. Telefon zdvihne, ak bude vidieť neznáme číslo (jedine ak neznáme nezdvíha zo zásady). Potom napíš ako to dopadlo.

SkusimTo | 2015-02-04 12:52:11

možno nechodí na sashe, určite jej zavolaj, možno len napísala čo chce a preto to dala na dobierku - už len čaká tovar, zavolaj a nemusíš o tom toľko rozmýšľať :D

handmadebyZuZu | 2015-02-05 10:25:272x

tak nakoniec som zavolala a všetko sa vyriešilo :) vďaka za rady :)

Ivetakrausova | 2015-07-01 18:41:07

Kde simamprecitat správu od predávajúceho som tu a kupujem prvý krát dakujem

bizuteriauni | 2015-07-01 18:56:30

mala by blikať obáločka a vedľa nej číslo, treba na to kliknúť a potom už ako klasické maily

handmade.VieSka | 2015-07-01 19:08:31

... no moznosti ako si precitat spravu je viac: vpravo hore na lište už neblika, ale svieti tam červeny kruzok s počtom nepečítaných správ ... alebo chod do kontaktneho emaili ktory si zadla pri registracii a tam ti pride email s linkom na spravu od predavajucej



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.