Domov » Fórum » Handmade - nezaradené » ..je to moc?

..je to moc?

Handmade - nezaradené

 
Erika1 | 2015-08-26 09:26:45

Ahojte,

tak včera som sem dala jednu háčkovanu supravicku.

Cena je 22,50 eur -cenu som si urcila podla toho kolko materialu som pouzila a kolko casu som pri tom stravila..dala som vecicku aj na jednu stranku na fb a jedna pani mi napisala ze je to pekne palka za taku malu vec....no ostala somv soku nakolko v tej cene su tri veci a vsetko ej rucne robene..a ked som to rozratala na jednu vectak jedna vec vide nieco cez 7eur...tak sa chcem spytat na vas názor ci je to naozaj moc....

vecicku si mozete kuk tu :

http://www.sashe.sk/Erika1/detail/supravicka-s-mackom

vopred dakujem za vase odpovede :)

Zapletalka_sk | 2015-08-26 10:16:464x

to, čo povedia iní, by som v tomto prípade neriešila, ten kto to v živote nerobil, to aj tak nepochopí a veľa ľudí to vôbec neocení... a podľa mňa to nie je veľa, sama pletiem, háčkujem, tak viem, čo to obnáša...

Viera_Hrabkova | 2015-08-26 10:28:592x

Vôbec by som si z toho nerobila ťažkú hlavu. Iba vy viete, koľko ste do toho vložili materiálu a svojho času a podľa toho si ohodnoďte svoju prácu. To či niekto povie, že je to drahé alebo lacné, to závisí len od jeho príjmu... pre jedného drahé, pre druhého ako zadarmo, pre niekoho akurát. Časom si to nájdu tí ľudia, čo budú s cenou spokojní a budete spokojná aj vy aj oni. Ak pôjdete s cenou dole, spokojní budú len zákazníci, ale vy nie... a myslím, že v tomto by mala byť rovnováha... všetko si raz nájde svojho majiteľa, názor ostatných treba rešpektovať, ale nie sa mu na svoj úkor podriaďovať, ak s ním nesúhlasíte ;)

Wesega | 2015-08-26 10:32:071x

Poznám to, niekedy je veľa ľuďom dať lencenu za materiál keby sa to predávalo,aj mňa to vždy odradí, ale oni by to za tú cenu nerobili.

Erika1 | 2015-08-26 11:03:03

Ďakujem vam :-)

Erika1 | 2015-08-26 11:06:09

Nie ze by som si z toho robila neviem aku tazku hlavu...ale tak trosku ma to zamrzelo

.lebo napisala ze je to podla nej nepouzitelne kedze ciapka nema snurky a ze body sa nedaju vyuzit...

kukullka | 2015-08-26 11:06:273x

Túto súpravičku som zaregistrovala aj tam, aj tu a musím uznať že je chutná a veľmi pekne spracovaná. Cena je akurát a keby som ju mala komu podarovať neváham s kúpou. Vždy sa nájde niekto, kto si predstavuje všeličo inak, raz je to cena, raz farba a raz úplne všetko. Ja mám jednu zákazníčku, ktorá sa ma stále pýtala, prečo to toľko stojí, prečo som zvolila takú kombináciu, ako som to robila.... až som raz nevydržala a napísala som jej prečo sa ma toľko pýta a dala jej kázanie o mojej tvorbe a slušnom správaní. A neuveríte aká mi prišla odpoveď :-) Dôvod bol taký, že ma obdivuje, tvorba sa jej páči a len chcela vedieť či dávam do vecí pozitívne cítenie, alebo sú to pre mňa iba kusy. Odvtedy sa stala stálou zákazníčkou a vždy mi prihodí aj niečo navyše. Takí sú ľudia, každý sleduje niečo iné :-)

Erika1 | 2015-08-26 11:08:17

Kukullka dakujem :-)

rathrak | 2015-08-26 14:58:072x

podla mna je to krasne a cena fajnova :)

netrapila by som sa. ako baby pisali, vzdy sa najde niekto komu to mozno pride vela atd... :)

clovek sa musi vediet ohodnotit a svoju pracu..je to tazke, ale treba si za tym stat :)

Modne_Doplnky | 2015-08-28 17:58:044x

Cenu nechajte tak! Každý už chce všetko zadarmo. (Vlastná skúsenosť) Ešte aj zľavu dám a napokon že nepodarujete? Radšej čakať na seriozného zákazníka ako predať pod cenu :)

hannja | 2015-08-28 23:19:263x

rozhodne by som cenu nemenila- často krát ma trápi že sa mi ohlásia potencionálni zákazníci s prvou otázkou- dohoda o cene a najmä omnoho lacnejšie... ani jedna z vás si nedáva určit ani minimálnu hodinovú mzdu.... treba si držať svoju cenu najmä za kvalitne vypracované a nápadité vecičky



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.