Domov » Fórum » Technika a materiál » Bezpečnostné oci - povolili a dali sa vytiahnut,co s tym?

Bezpečnostné oci - povolili a dali sa vytiahnut,co s tym?

Technika a materiál

 
Zsoka.s | 2016-08-23 21:56:49

Chcem sa spytat, ci sa Vam stalo, ze sa vytiahlo bezpecnostne oko z hracky, hoci pri zostavocani bolo poriadne stlacene a co by sa dalo hlavne spravit aby sa to nahodou nestalo znova, neviem cim inym by som ich nahradila :(

Vopred dakujem za rady skusenejsich.

TOYSbyJANE | 2016-08-23 22:13:27

Mne sa to este nestalo, pouzivam ich 3 roky a chvalabohu sa ani nik nestazoval. Skor som mala problem, ze som sa pomylila, zle ich osadila a musela som potom vyhodit celu hlavicku, lebo nesli vybrat ..... Ak sa Vam vytiahlo, tak myslim, ze to asi bola chybna podlozka ( z vyroby ) .

BooBak | 2016-08-24 12:07:141x

Mohla by byť chyba v komponentoch. Stalo sa mi to pri takých hnusných najlacnejších z Číny (hladká stopka na očku, vypuklý klobúčik), ktoré som dostala z nejakého eshopu - už keď som ich nasadzovala, klobúčik sa vyťahoval, mal veľký otvor tuším. Vrátila som ich ako chybný tovar. Najlepšie sú také závitové stopky s plochým "klobúčikom" so zárezmi. To sa do seba zacvakne a už to nepovolí ani keby čo.

TOYSbyJANE | 2016-08-24 12:14:01

veru, veru :)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.