SAShE
SAShE - slovenský handmade design.
Párové šperky »

Párové šperky kôstkového ovocia (pomer 1:1) vznikli ako ukážka tvorby autorského šperku pre záujmový útvar pre deti a mládež. Po konzultácii s pedagógom som zvolila jednoduchý námet z prírody, ktorý deti poznajú, a pri stretnutí s takýmto šperkom majú zodpovedajúce asociácie. Zámerom bolo poukázať na využitie predmetov, s ktorými sa často stretávajú, s úmyslom využiť ich netradičným spôsobom, a taktiež pracovať s materiálmi a farbami, ktoré môžu svojim spájaním meniť charakter a vyvolávať rôzne pocity. Set šperkov vznikol použitím špongie, epoxidu, autolaku, farby, kôstky, medi, mosadze a ocele.

 S_ako_sperk
255 62

Dobrý deň, ahojte a vitajte!

Volám sa Silvia Bartová a prostredníctvom Sashe chcem Vám, svojim priaznivcom, budúcim zákazníkom, ale aj neoblomných zatracovačom ponúknuť časť svojej šperkárskej tvorby. Študovala som zlatníctvo a strieborníctvo na ŠUV v Kremnici, a svoje praktické zručnosti som si na vysokej škole doplnila o teoretické, na odbore estetika. Pochádzam z východného Slovenska z mesta Humenné, kde žijem a aktívne tvorím v slobodnom povolaní. V mojej tvorbe sa prejavuje silný vzťah ku prírode ako aj témy z okolitého sveta, ktoré mi nedajú spať. Zlatnícke techniky konfrontujem s výtvarnými a šperkárskymi, čo sa odzrkadľuje aj na striedaní materiálov v šperkoch. Zakaždým vytváram solitérny kus, ktorý aj keď si niekto znova na želanie objedná, nikdy to nie je ten istý.

Srdečne Vám ďakujem za návštevu a prajem príjemné pozeranie :)

P.S.:

Za zakúpené dielka ručím bezplatnou 2-ročnou záručnou dobou (týka sa prípadných opráv, úprav, čistenia a pod.), po tejto lehote je už tento servis spoplatnený. S akýmikoľvek požiadavkami ma neváhajte kontaktovať.

Počet vecičiek v ponuke: 48 ks
Počet predaných vecí: 54 ks

Zobraziť predané vecičky
Spôsob distribúcie vecičiek:
  • Na dobierku (poštovné 3,70 €/5,- €)
  • Doporučene (poštovné 2,70 €/4,- €)
  • Príjem platby prevodom na účet

Hodnotenia predajcu od kupujúcich (29)

Môj Žurnál

S_ako_sperk sa zaregistrovala: 2012-10-24 22:09:07

Ako sa ti páči S_ako_sperk?

S_ako_sperk Ďakujem Klaudia, podobne všetko dobré!


2014-12-29 14:58:24

KlaudiaMariaDesign Prajem Vám šťastný krok do Nového roku 2015 , veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote , veľa tvorivých nápadov a hlavne zdravie!

Klaudia Maria Design
2014-12-29 12:46:01

Zobraziť všetky komentáre (62)»

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.
Len veci skladom
      Zoraď galériu od:
Náušnice
by S_ako_sperk
Náušnice - Drienky - 1900779
Drienky
12,- €
  1   23  
Prívesok
by S_ako_sperk
Náhrdelníky - Slivky - 1900567
Slivky
19,- €
  1   29  

Stránka: 1