SAShE
SAShE - slovenský handmade design.
Párové šperky »

Párové šperky kôstkového ovocia (pomer 1:1) vznikli ako ukážka tvorby autorského šperku pre záujmový útvar pre deti a mládež. Po konzultácii s pedagógom som zvolila jednoduchý námet z prírody, ktorý deti poznajú, a pri stretnutí s takýmto šperkom majú zodpovedajúce asociácie. Zámerom bolo poukázať na využitie predmetov, s ktorými sa často stretávajú, s úmyslom využiť ich netradičným spôsobom, a taktiež pracovať s materiálmi a farbami, ktoré môžu svojim spájaním meniť charakter a vyvolávať rôzne pocity. Set šperkov vznikol použitím špongie, epoxidu, autolaku, farby, kôstky, medi, mosadze a ocele.

Tovar posielam aj do Českej republiky (1. triedou, doporučene s poistením; cena 4,00 €) a iných krajín sveta (cena sa určí podľa platných taríf pošty).

 S_ako_sperk
229 60

Dobrý deň, ahojte a vitajte!

Volám sa Silvia Bartová a prostredníctvom Sashe chcem Vám, svojim priaznivcom, budúcim zákazníkom, ale aj neoblomných zatracovačom ponúknuť časť svojej šperkárskej tvorby - viac na

www.silviabartova.blogspot.sk

Študovala som zlatníctvo a strieborníctvo na ŠUV v Kremnici, a svoje praktické zručnosti som si na vysokej škole doplnila o teoretické, na odbore estetika. Pochádzam z Humenného, a v mojej tvorbe sa prejavuje silný vzťah ku prírode ako aj témy z okolitého sveta, ktoré mi nedajú spať. Zlatnícke techniky konfrontujem s výtvarnými a šperkárskymi, čo sa odzrkadľuje aj na striedaní materiálov v šperkoch. Zakaždým vytváram solitérny kus, ktorý aj keď si niekto znova na želanie objedná, nikdy to nie je ten istý. V súčasnosti pôsobím v slobodnom povalí a plne sa venujem tvorbe šperku.

Tak teda srdečná vďaka za návštevu a prajem príjemné pozeranie :)

Počet vecičiek v ponuke: 25 ks
Počet predaných vecí: 45 ks

Zobraziť predané vecičky
Spôsob distribúcie vecičiek:
  • Na dobierku (poštovné 3,70 €/5,- €)
  • Doporučene (poštovné 2,70 €/4,- €)
  • Príjem platby prevodom na účet

Hodnotenia predajcu od kupujúcich (21)S_ako_sperk sa zaregistrovala: 2012-10-24 22:09:07

Ako sa ti páči S_ako_sperk?

S_ako_sperk Veď včera som sa potešila i ja na Tvojich výtvoroch :) Prajem Ti Zorka to isté, veľa kreativity a vďačné podmienky na tvorenie!
2014-11-28 11:55:49
RaZdvatriAtelier ahoj, Silvi !

prenádherné šperky robíš! človek by chcel mať všetky., postupne sa budem snažiť ....nech sa darí stále viac! držím palce :)
2014-11-28 07:36:28

Zobraziť všetky komentáre (60)»

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.
Len veci skladom
      Zoraď galériu od:
Náušnice
by S_ako_sperk
Náušnice - Drienky - 1900779
Drienky
12,- €
  1   19  
Prívesok
by S_ako_sperk
Náhrdelníky - Slivky - 1900567
Slivky
19,- €
  1   24  

Stránka: 1