SAShE
SAShE - slovenský handmade design.
Maľovanie, drevo, razítka »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Milí zákazníci, prosím o trpezlivosť, pracujem, len termíny sú mierne predĺžené. Ak som vám náhodou neodpísala na poštu, dlhšie ako týždeň, a je to veľmi súrne, prosím prepošlite mi ju ešte raz a označte ako SÚRNE. Zároveň ešte aj tu upozorňujem, že veci vyrábané na zákazku, kde sa odlaďuje celý nový návrh /napríklad pečiatky/trvajú dlhšie, aj 2 týždne. Ďakujem za pochopenie. ♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

,,Keď nakupujete od kreatívnej duše, kupujete si viac než len maľbu, pieseň alebo román. Kupujete si stovky hodín experimentov a tisíce zlyhaní. Kupujete si dni, týždne, mesiace, roky frustrácií a momenty plné lásky, úspechov a potešenia. Kupujete si noci plné strachu, či kreatívna duša zaplatí nájom, či bude mať čo jesť, či bude mať dostatok peňazí na jedlo pre deti, mačky, psov. Nekupujete si len vec, kupujete si kus srdca, časť z duše, súkromný moment v niekoho živote. Kupujete si čas kreatívnej duše, ktorá ho vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti v jeho živote, niečo, čo mení život na čosi živé."

Slová, ktoré sú aj o mojej práci a postoji v živote. Nie sú síce moje, ale požičiavam si ich od neznámeho autora."

 NoiArt
1981 310

Ahoj,

volám sa Jana Chybová, žijem v Nevericiach, som vydatá, mám 2 deti a 3 mačky. A toto moje tvorenie postupne vypĺňa všetok môj čas. Ručné práce milujem už od detstva, vyskúšala som pletenie, vyšívanie, šitie, háčkovanie - všetko ma učila moja mamina, teta aj stará mama. Najväčšou mojou láskou ale je maľovanie, kreslenie, dnes už aj počítačová grafika. Základ som získala v Ľudovej škole umenia /ešte za minulej éry ĽŠU/ kde som chodila 6 rokov na výtvarný odbor. Potom už som študovala iné odbornosti, no vo voľnom čase som stále niečo vyrábala. Niekedy z núdze, /keď ešte nebolo v obchodoch pekné oblečenie/ a niekedy len pre zábavu. :O)

Moje výrobky sú väčšinou z dreva, dopĺňam ich maľovaním a používam aj drôt, korálky, látky a postupne skúšam aj iné materiály a techniky. Rada sa tiež pozerám na svet cez objektív a občas vzniknú aj zaujímavé fotografie.

***************************************************************

Vidieť ma môžete v tomto videu, natočenom Slovenskou televíziou a vysielaným na STV1 v relácii ŠTÝLOVO.

http://www.stv.sk/online/archiv/stylovo?date=2012-02-26&id=48120

V relácii som od 21. do 23. minúty

A novšie v relácii Dámsky klub, vysielanej 15.11.2013

http://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive/2530?date=15.11.2013

Môj vstup je od 1 hodina 11 minút do 1 hodina 20 minút.

a ďalšie vysielanie 13.12. 2013

http://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive/2530?date=13.12.2013

Moje vstupy sú od 55 minút do 1 hodina 3 minúty a od 1 hodina 15 minút do 1 hodina 21 minút.

***************************************************************

Na túto činnosť mám živnostenské oprávnenie a ku každej mojej odoslanej vecičke dostanete platobný doklad.

IČO: 37769481

DIČ: 1020126316

***************************************************************

Rada by som vás upozornila na novšiu kategóriu v mojom obchodíku-MATERIÁL. Sú tu základy na šperky ale aj na iné dekorácie vyrezávané z dreva. Vyrábam ich ja sama, tak ak by ste chceli nejaký iný tvar, veľkosť, napíšte, pokúsim sa vyrobiť. :O)

***************************************************************

UPOZORŇUJEM, že VECI NA ZÁKAZKU vyrábané NA MIERU napr. pečiatky alebo etikety, kde treba robiť návrhy, konzultácie a celú realizáciu výrobku budú vyrobené do 2 TÝŽDŇOV pre veľké vyťaženie.

***************************************************************

Tovar posielam Poštou, doporučene, 2-10 pracovných dní od pripísania platby na účet. Balím podľa veľkosti do bublinkových obálok alebo balíčkov.

***************************************************************

Ochrana osobných údajov sa vykonáva v zmysle § 16, ods.6 Zákona c.428/2002 Z.z., predávajúca sa zaväzuje, že osobné údaje neposkytne tretím osobám.

Reklamácie:

Všetky reklamácie vybavujem v súlade zo zákonmi Slovenskej republiky, preto pri akomkoľvek probléme ma treba kontaktovať.

Počet vecičiek v ponuke: 896 ks
Počet vecičiek v ponuke - Materiál: 141 ks
Počet predaných vecí: 6790 ks
Počet predaných vecí - Materiál: 5219 ks

Zobraziť predané vecičky
Spôsob distribúcie vecičiek:
  • Doporučene (poštovné 2,- €/2,80 €)
  • Príjem platby prevodom na účet

Obchodné podmienky


Hodnotenia predajcu od kupujúcich (3687)

Môj Žurnál

Všetky články (81)»
Moje trendy (5)
Moje kolekcie (142)
NoiArt sa zaregistrovala: 2010-12-04 21:01:44

Ako sa ti páči NoiArt?

NoiArt Ospravedlňujem sa za to meškanie, prosím ak som náhodou neodpísala na poštu, dlhšie ako týždeň, a je to veľmi súrne, prosím prepošlite mi ju ešte raz a označte ako SÚRNE. Ďakujem Jana :O)
2014-10-23 10:20:41
Silvieta Prajem prijemny den Janka, pisem tu, nakolko som nedostala ziadnu odpoved 2 mesiace na spravu vo vnutornej poste, poprosim ma kontaktovat. Aj negativna odpoved je dobra odpoved,ale ziadna odpoved nie je dobra odpoved :) Dakujem :)
2014-10-23 00:04:17
Zobraziť všetky komentáre (310)»

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.
Len veci skladom
      Zoraď galériu od: