SAShE - slovenský handmade design.
P
CZ

Sme umelecký ateliér Čarbičková design studio, sídlime v Liberci, v Českej republike a vyrábame pre Vás s láskou módné doplnky v bohémskom štýle a šperky z farbičiek v širokej škále, aj na mieru. Tešíme sa z Vašej návštevy! ☮

For CHRISTMAS DELIVERY on etsy shop please buy additional product "express shipping" because by classic shipping we cannot guarantee that your order will be delivered before Christmas.

CV - Faster shipping (about 5-7 work days)
EMS - Extra fast shipping (about 3-5 days)

Please accept the production time of jewelry that is about 4day for Christmas orders with express shipping.

Christmas holiday 23.12.2016 - 2.1.2017. Accepted orders in these dates will be send after 2.1.2017.

Kedže sídlime v Českej republike, pre Slovensko plati odosielanie zásielok ako pre zahraničie, tj. ako pre predajnú galériu ETSY, buď klasicky doporučene, alebo si možete priplatiť kuriernu službu, balík EMS, CV (expresné služby Českej pošty).

Pre Česku republiku posielame vecičky skladom doporučene aj expresnou službou EMS od Českej pošty, s doručením do druhého dňa. Dňa 22.12.2016 posielame posledné Vianočné balíčky, prosím ale vždy si skontrolujte u vecičiek, ktoré nie su skladom dobu spracovania výrobku, tú treba akceptovať.

V dňoch 23.12.2016 - 2.1.2017 neodosielame objednávky prijaté vo všetkých predajných galériach. Objednávky prijaté v týchto dňoch budú odoslané po 2.1.2017.

Krásny deň, Anna


Pôvodné meno niebieski.potwor